• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowe szaleństwo

No to wlejam nasze zakupy wczoraj...jak mowilam nic specjalnego...
cef631bb18a87d2dmed.jpg


sweterek jest na polarku...

df94c19f0c977159med.jpg


93dcbcb8e5ad22fcmed.jpg


1ec66a221c44729amed.jpg


bbdd4191bf95cffemed.jpg


d3acc5b6427b32cbmed.jpg



b4b818c11cf0b64dmed.jpg


1b40e2a402074980med.jpg


No i farbki ae narazie Noemi maluje na "sucho":-) po wczorajszym budyniu mala "kara":-D

b8fcba202310c33fmed.jpg


a84f75dac13ea18amed.jpg


be435605cb04baf6med.jpg


88cc1649023a7d3dmed.jpg
 
reklama
Pati ty to sie chyba z nami tak specjalnie droczysz...chcesz żebyśmy zaprzeczały :) rzeczy super!!! a jak to nic specjalnego to ja chce te "specjalne " zobaczyć ;)
A my mamy drugi kombinezonik - błękitny cocodrillo - taki właśnie wyjściowy, ale juz się boje co bedzie jak zima przyjdzie z ubieraniem bo Lolo zaczyna reagować histerycznie na coraz grubsze i liczniejsze ciuszki, a przymiarka kombinezonu wygladała w związku z tym tak
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry