reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

JA idę dziś kupić materac, bo koło domu mam taki mały sklepik z materacami. Z tego co wiem to mieli tylko kokosowo-piankowy ale ja i tak taki chciałam więc nie będę dalej szukać:)
 
reklama
Hej ja mam dwa rożki bez usztywnienia, do tego otulacz i chyba bede miec woombie od kolezanki jak nie zapomni.
Polianna ja do wózka kupilam tylko przescieradelko. Mysle, ze odpowiednie ubranie i kocyk w razie w wystarcza :-)
 
ja pierwszy raz słyszę o prześcieradełku do wózka :/ W tyle jestem :D Majce kładłam pieluchę bawełnianą na spód i kocyk na wierzch, a jak było zimno to normalnie ten wierzchni materiał od wózka
 
Ja kupilam materac kokos-pianka-kokos za 100 zl, jakos poczatku lutego wstawialam zdjecie zakupow :) stacjonarnie kupowalam.

Do wozka na razie poscieli nie planuje, bede sie wspomagac kocykami :)
 
ja pierwszy raz słyszę o prześcieradełku do wózka :/ W tyle jestem :D Majce kładłam pieluchę bawełnianą na spód i kocyk na wierzch, a jak było zimno to normalnie ten wierzchni materiał od wózka
A wiesz ze ja tez pierwsze slysze o przescieradle do wozka..az sie wystraszylam ze o tym nie pomyslalam. Ja poscielu do wozka nie bede miala. Jednie kocyki właśnie
 
Ja do wozka kupilam tylko przedcieradelko by sie ten spod nie brudzil. Z corka kladlam pieluche flanelowa na spod a teraz wzielam przescieradelko przy okazji jak posciel kupowalam.
 
reklama
Ja rożki mam 3 ale wszystkie po Damianie z czego 2 dostałam, 1 miękki i 2 usztywniane. Az za dużo a zobaczymy ile w ogóle będziemy używać :)
Materac juz pisałam ze my mamy gryka kokos pianka I do wózka tak jak dziewczyny prześcieradelko i kocyk :)
 
Do góry