reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malucha i Mamy :)

ewa86 super dzieki wielkie :-)

wiadomo, ze dla kazdego co innego moze byc mniej lub bardziej przydatne, ale jesli nie mialo sie nigdy doczynienia z malymi dziecmi, to taka lista napewno moze byc zbawienna :tak:
 
reklama
Ewula_m mi tez ogromnie podobaja sie takie czapeczki : znalazlam nawet 2 wzory na allegro zobacz:))
CZAPECZKA szydełkowa -szara MYSZKA 38-40cm CUDO z (3414114279) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ŻABKA - czapka szydełkowa -GOTOWA 36-39cm (3416615283) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

niestety nie jestem az tak zdolna wiec pewnie bede musiala zamowic:)

ewuś czy ta tez moge cie pomeczyc? kotti2@o2.pl tylko jak moze4sz w wersji pdf:)
 
Kotti, nie no takich to ja nigdy się nie nauczę robić, zwłaszcza, ze szydełkowe! Bardziej myślałam o takiej zwykłej czapeczce, podstawowym ściegiem, bo innych nie ogarniam :p Adaśkowi zrobiłam zimową i nawet wyszła :)

_MG_3508.JPG
 

Załączniki

  • _MG_3508.JPG
    _MG_3508.JPG
    48,7 KB · Wyświetleń: 60
U nas sprawdziły się pieluchy Happy, a jak zaczęła chodzić pampersy nie przeciekały.
A z zakupów planuję wózek (chyba od brata odkupie), stelaż do wanienki, fotelik do bujania no i ciuszki bo nasze się rozeszły (cześć może wróci, ale nie jestem pewna), a i porządny laktator.
Łóżeczko i całą pościel mam. Jak coś mi się przypomni to dopiszę
 
zazdroszcze możliwości zakupów.. dopóki nie znam płci nie kupuje nic, bo jeśli będzie chłopak to mam wszystko po starszym synku, tylko smoka i butelki dokupie w razie co. a jak dziewucha to będę kombinować bo nie mam nic dla dziewczynki jakies tam ciuszki sie przebierze po Radku a reszte bedzie sie szukac ;)
 
zazdroszcze możliwości zakupów.. dopóki nie znam płci nie kupuje nic, bo jeśli będzie chłopak to mam wszystko po starszym synku, tylko smoka i butelki dokupie w razie co. a jak dziewucha to będę kombinować bo nie mam nic dla dziewczynki jakies tam ciuszki sie przebierze po Radku a reszte bedzie sie szukac ;)

Ja czekam do grudnia na zakupy;-), maż dostanie bony w pracy i wszystko za bony kupię:-D Zawsze to z wypłaty nie pójdzie. Tylko mam nadzieję że na takie rzeczy jak butelki, smoczki i inne rzeczy wystarczy.
 
Ja muszę kupić łóżeczko dla starszaka, bo swoje będzie musiał oddać młodszemu. Wózek, bo używaliśmy od siostry męża, a ona rodzi w styczniu. Pewnie trochę ciuchów, bo mieliśmy też od niej. Reszta to jakieś pierdółki. :)
 
Bakalia, u nas na początek ciuchy po Franku się sprawdziły. Dopiero od rozm. 68 mniej więcej zaczęłam inwestować w dziewczęce getry i bodziaki bez samochodów ;)
 
reklama
powiem Wam że ja wózek w 1ciaży kupwałam używany jaki to był nie wypał.. posłuchałam ludzi i miałam za swoje.. potem mąż znalazł też używkę ale lepszy o 100% i kupilismy za 100% 3w1 i był super dla naszego łotra małego.. ale odkąd mały skończył 11mc i zaczał chodzić tak wózki stoja na strychu a on używa nóg.. więc nie ma problemu z kupywaniem dostawek czy cos, bo damy rade dzidziusia w wozek a młody spacerkiem albo na barana u taty ;) ew. rowerek ;)


no zalezy jaki maluch sie urodzi bo Radek od narodzin rozmiar 60 nosił i wyższe bo duży był dzidziuś.. teraz ma 18mc i rozmiar 98 nosi ;)
 
Do góry