reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

reklama
Przepiękne skarpetunie i kombinezonik :):) ja czekam jeszcze na wyniki badań (2 tyg) i jak tylko wszystko będzie dobrze to ruszam na poszukiwania tych maleńkich cudeniek :) wszystko w sklepach jest takie różowe i takie śliczne mmm.. :) tylko schrupać ! aaa.. i zaczęły się już spore promocje i wyprzedaże także warto galerie odwiedzić :)
 
dzis zakupow ciag dalszy zdecydowalismy sie zakupic 9 elementowy zestaw poscieli do lozeczka i 4 elementowy do wozka, wklejam fason jaki wybralismy ;)

Zobacz załącznik 491077Zobacz załącznik 491078

ogladam tez koszule nocne ciazowe do karmienia i takie 2 mi sie podobaja ;)

100_1995.jpgamarant_dlug_2.jpgmelanz3_krotki_bb.jpg
 
Hej jeśli chodzi o ciężki to ja zaopatrzyłam się przed poprzednią ciążą w masę rzeczy w rozmiarze 56 a synek zrobił psikus i urodził sie 59 cm długi. Ubranka były więc dobre tylko w szpitalu kiedy to synek jeszcze w pozycji embrionalnej był z podkulonymi nozkami natomiast nie było mowy o całkowitym wyprostowaniu nozek. Teraz kupuje tylko 62, wole podwinąć rękąwki i a nogawki na miejscu przytrztmać skarpetkami :) i cieszyć sie ubrankami przynajmniej przez miesiąc a nie trzy dni :p

Ach zwróćcie uwagę ze ubranka z h&m różnią sie rozmiarowo od innych Marek. Są o rozmiar większe i tak w kombinezonie w rozmiarze 56 chodziliśmy prawie do 3 miesiąca. Rozmiarowka wyrównuje sie dopiero przy rozmiarze 80-86.
 
Witajcie Dziewczyny.

Sprzedam ubranka po córci, służyły nam od dnia narodzin do skończenia 8 miesięcy.
Ubranka w stanie dobrym, bawełniane, dużo z nich znanych, cenionych firm.

Sprzedam jako paczka - taka wyprawka dla Maleńkiej Księżniczki.

Zawiera zestaw:
body, pajace dresiki, kompleciki, sukieneczki, czapeczki - kąpielowe oraz spacerowe, skarpetki, rajstopy, kombinezony, 3 sztuki.
Wszystko czego potrzeba od pierwszych dni.

Całość 400 zł.

Zainteresowanych proszę o wiadomość na priv.
 
my mieliśmy psikus w drugą stronę, bo miał być ponad 3 kilo ponad 56 cm a urodził się 2600 i 52 cm, przy wyjściu miał 2400 więc wszystko na nim wisiało :-) ale się nie zmarnowało bo raz dwa nadrobił i wszystko było okej, więc jakby nie było, lepiej mieć większe niż za małe :tak:
 
No właśnie dziewczyny... Ja nie mam bladego pojęcia o niczym.. Jakie rozmiary itp. Co w ogóle jest potrzebne... no i jak ubierać żeby maluch nie zmarzł i żeby go nie przegrzać :szok: kurde troche jestem podłamana, że nie będę dobrą mamą :/

ja będę kupować na początek od 56- 62 ... takich maleństw jak 52 to chyba nie... mam takie jedne spiuochy, jak na lalke wyglądają :eek: A powiedzcie mi jak to jest z tą numeracją? Leci co 2 czyli 52, 54, 56 itp czy jak?

A jak jest z rozmiarami bucików?
 
Ostatnia edycja:
Kropka to tak jak ja! ja ciągle chodzę i zadręczam mojego że będę złą.. najbardziej boję się, że mała będzie płakała a ja nie będę wiedziała czy chce jeść czy coś jej jest itp.. :/ mam nadzieję że to samo przyjdzie z czasem także musimy mieć o sobie zdanie że bedziemy najlepszymi mamusiami pod słońcem :)
A co do rozmiarów to idzie co 6 czyli 50, 56, 62, 68, 74.. przynajmniej na początku tak jest a jak później to jeszcze się nie dowiedziałam :) Ja mam zamiar kupić dwie pary bodziaków w rozmiarze 56 (tak na wszelki wypadek) a resztę już w 62 :) Pozdrawiam
 
reklama
Do góry