reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych szkrabów

domiska mnie tez sie Filip bardzo podoba i tez bylo na naszej liscie do wyboru ;) jesli chodzi o Bruna tez ladne imie z tym,z e nasz bliski znajomy ma psiaka o tym imieniu wiec tak jakos mi sie kojarzy z nim zawsze,ale imie bardzo ladne rowniez.
Wlasnie mi znajoma ostatnio mowila,ze nawet nie jej mama czy meza a jej babcia ciagle jej mowi jak ma dac na imie dziecku :/// Eh masakra kobiet w ciazy nie powinno sie denerwowac, ate starsze ludzie i ich zasady wy bedziecie szli do urzedu i podawali imie dziecka, a wiec nie sluchaj nikogo wybierzcie to ktore wam sie podoba :)
ps(moja babacia tez ostatnio wyskoczyla,ze jak sie w sylwestra urodzi np to bedzie Sylwek albo w wigilie gdyby czasem to Adas wzielam to za zart oczywiscie :/ cale szczescie nie ona bedzie w urzedzie imie mojego dziecka podawala :) )
 
reklama
Mila we wloszech dzieci maja jedno imie i nazwisko po tacie, a kobiety po slubie nie zmieniaja nazwiska na nazwisko meza. Ale ja chce zeby Zuzia miala dwa imiona. No i gdybysmy sie wreszcie kiedys hajtneli to zamierzam zmienic nazwisko, bo mi sie glupie to wydaje, ze co tak kazdy w rodzinie inne nazwisko ma :dry:
Bilka Marcel slicznie!
Domiska troche Cie rozumiem, bo jak wybieralismy imiona to tez nasze rodzinki krecily troche nosem i mi troche przykro bylo, ale w koncu znalezlismy takie, ktore sie wszystkim podoba i jest spokoj. Z tych dwoch imion mi sie bardziej Bruno podoba, bo znam dwoch i mega przystojne chlopaki :-D A Filip kiedys mi sie przejadlo, bo wszystkie dzieci w okolicy mialy albo Filip albo Kacper, ale to juz w sumie troche czasu temu i teraz juz jest ok to imie.

Moj kochany nagle zmienil imie naszej corki z Suzanna na Susanna, nic mi o tym nie mowiac (widzialam na facebooku), bo marudzi, ze we Wloszech nie umieja tego pierwszego wymowic, no ale ok, druga wersja tez mi sie podoba.
 
U mojej koleżanki będzie Itan (Itanek, Ituś) Mi osobiście się bardzo podoba..
A wy co sądzicie?

Aninek Śliczne imię wybraliście :)
 
Ostatnia edycja:
U nas wybór imienia jest bardzo skomplikowaną sprawą. Z Hanią to wiedziałam, że będzie Hania i już.
A teraz ja mam typy Tomek, Rysio, Jasio, Franek
Mąż Stasio Antek
No i Hania ....która ma najwięcej do powiedzenia. Zaczynała od Scooby Doo poprzez Hania, Henio, Teddy ???, Aleks. Teraz jest Kuba.
Na Aleksa mogłabym przystać. No i musimy pójść jakoś na kompromis głównie z Hanią, która stawia sprawę w ten sposób, że" No dobra to Twoje dziecko, nazwiesz je jak będziesz chciała" Także na razie nie nastawiam się na żadne imię. Do stycznia trochę czasu jeszcze mamy. Także na pewno coś wymyślimy.
No i gratuluję dziewczynki wyboru pięknych imion dla dzieciaczków.
 
Dziewczynka miała być Paulinką, ale jak się okazało, że to chłopiec to pojawił się problem;) Mężuś marzył o Olafie (a ja się broniłam przed tym jak mogłam), mi się podobał Szymon, Wojtuś, Bruno i jeszcze kilka innych. Wypracowaliśmy kompromis -Mateusz, ale stwierdziliśmy, że Tymoteusz brzmi lepiej:) I tak od kilku miesięcy wszyscy do mojego brzucha mówią Tymuś:) Na drugie będzie Wojtuś, za swoim pradziadkiem.
Bardzo podoba mi się imię Szymon, ale dużo osób daje tak chłopcom na imię. Nawet lekarka w szpitalu powiedziała, że Szymon rodzi się raz na tydzień, jak nie częściej:) Więc zostaje Tymuś:)
 
Magdus moj syn tez wymyslal imiona dla siostry, udalo nam sie go przekonac ze Power Ranger Dinosaur I Thunder nie bardzo pasuja do dziewczyki. Stanelo u nas na Ania Rose, choc synek czasem mowi, nie zapominaj o Power Ranger Dinosaur Thunder.. haha

Muuuum to be
moj tez Krzysztof (Christopher James). Harry mi sie podoba i Jan tez.. ja niewiem jak bym nazwala chlopca, podoba mi sie James, na szczescie nie musze o tym myslec bo u nas imie juz jest.
 
magdus30 Hania fajne imiona wymyślała dla brata ;-):-D. Moja jak zapytałam jakie imię damy siostrzyczce powiedziała, że dzidzia, a potem woogie boogiee :-D:-D:-D.
U nas chyba zostanie Oleńka, chociaż męża siostra ma córkę Olę. Co chwilę pyta nas ktoś czy mamy imię wybrane, a my wszystkim mówimy, że nie - dowiedzą się jak się gwiazdeczka urodzi - tak zrobiliśmy też z Hanusią - tylko my z mężem znaliśmy wcześniej imię ;-)
 
reklama
Emilia może jeszcze się zastanowisz Power Ranger Dinosaur I Thunder brzmi ciekawie :-D
madziamadzia woogie boogiee też :):-D my wybraliśmy Franek, choć dobrej koleżanki syn ma tak na imię. Najwyżej będą dwa Franki. Jak już jest akcept Hani nic nie będę zmieniać :-D
ala mam kolegę Tymka - fajny żywiołowy chłopak.
muuum Jan ładnie, ale z mojego poprzedniego posta już to wynika :)
 
Do góry