reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i naszych skarbow

Elpis Kubuch Puchat, a ja dopiero teraz go widze??? ;D normalnie sie w nim zakochalam :laugh:
AneczkaK pisze:
Marthusia wrocila i odrazu ruch sie zrobil na forum ;D ;D ;D ;D ;D ;D To mi sie podoba
hehe, no i wlasnie nie wiem, dlaczego taki spokoj tu byl jak mnie nie bylo/
 
reklama
elpis-widze fascynacja kubusiem!
masz rację że bobasek szybko urośnie, ani się obejrzysz a bedziesz to cudo zakładać
 
Ewan - To juz chyba obsesja a nie tylko fascynacja :)

widziałam tez piękny komplet poscieli do łóżeczka nawet z przescieradełkiem i PLUS zagłowek i zasłonka nad lozeczko - tylko troche z ceną przegięli - 280 zł. :(
 
ja narazie tylko chodzę po sklepach i oglądam chcialabym już coś kupić dla mojego kluska ale nie wiem czy to chlopiec czy dziewczynka i będzie kupe śmiechu jak nakupuje kokardek i będę musiala w nie ubierać syna haha... a zresztą uważam że jeszcze mam na to czas wszyscy mówią mi że to za wcześnie
 
Cudenka te ciuszki ;D Moj Bartek tez lubi takie kombinezony misiowe wiec pewnie naszego Witusia tez w cos takiego ubierze ;)
 
reklama
CUDA TE wASZE ZAKUPY, A MÓJ NIE POZWALA MI N IC KUPOWAĆ I SAM SIĘ TYM NA RAZIE NIE INTERESUJE, TWIERDZI, ŻE PRZYJDZIE CZAS....
a ja jestem na razie wirtualnie tylko przygotowana, mam po prostu szlaban na zakupy bobaskowe :(
 
Do góry