reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i przygotowania torby do szpitala.

cyniczna, dziewczyny już wyczerpały temat - nie mazgaj się bo ktoś coś nie tak chlapnie, tylko zmykaj do sklepów i tyle! To naprawdę tylko od Ciebie zależy czy pozwolisz innym osobom by umniejszały Ci radość jaką możesz mieć z takich przygotowań..
 
reklama
cyniczna, dziewczyny już wyczerpały temat - nie mazgaj się bo ktoś coś nie tak chlapnie, tylko zmykaj do sklepów i tyle! To naprawdę tylko od Ciebie zależy czy pozwolisz innym osobom by umniejszały Ci radość jaką możesz mieć z takich przygotowań..
tez tak uwazam, nie powinnas sie martwic tylko pedzic na zakupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak:
 
Chyba nici z moich zakupów w przyszłym tygodniu...:-( Ogólnie jest mi przykro i płakać mi się chce. Moja mama stwierdziła dziś, że zanadto się spieszę z zakupami (a nic nie mam przecież), bo to jeszcze nic nie wiadomo i różne przypadki po ludziach chodzą :-( Dlaczego założyła, że te "przypadki" mnie dotyczyć będą? Dlaczego nie mogę sie cieszyć z zakupu maleńkich skarpetek?

A kiedy do k... nędzy masz te zakupy robić???? jak się będziesz turlać????

olej takie gadanie.... ja od piątego tygodnia robię zakupy:-D:-D:-D

też kiedyś poroniłam... pamietaj ile może zdziałać Twój mózg... jak dasz sobie wmowić, że coś będzie źle to będzie! jak będziesz myślec pozytywnie to będzie dobrze...
 
Cyniczna, te nasze matki to chyba z epoki kamienia łupanego, bo moja też takie głupoty gadała, że wyprawki dla dziecka się wcześniej nie kupuje, bo to nigdy nic nie wiadomo... grrrr...:wściekła/y::angry:...ale my robiliśmy swoje i wszystko było gotowe na przyjęcie dzidziusia i Tobie tez tak radzę. Ja sie tylko z wózkiem wstrzymałam, bo kupilismy dopiero za becikowe, ale inne rzeczy były duzo wcześniej...
 
chyba każdej z Nas mama powiedziała podobny tekst żeby za wcześnie nie kupować:baffled::baffled::baffled:
bo przecierz jak się dziecko urodzi to zdążycie itp...
pewnie za ich czasów tak było no ale nie było tylu pokus w postaci netu i wielu sklepów gdzie my możemy pooglądać te cudeńka dla dzieci i jak tu nie kupić kiedy to wszystko takie śliczne małe miękkie itd...
 
Cyniczna,nie przejmuj się:tak::tak::tak::to co mówią Mamy,(mi akurat teściowa:-(),to tylko takie zabobony.Jeśli tylko masz kaskę,potrzebę i chęci,to kupuj śmiało:tak::tak::tak:
 
Hmmm.mam takie pytanie.Oglądałam dziś koszulki nocne,takie do karmienia.
Może ktoś mi pomoże,które lepsze,takie rozpinane na guziki od góry,czy może z takimi rozcięciami podłużnymi w okolicach piersi?
Będę wdzięczna za odpowiedzi:tak::tak::tak:
 
monisia już kiedyś o tym pisałam..wystrzegaj sie tych z rozcięciami..moja polozna mówi, że niestety rozcięcia a tym samym piersi wymykaja się mamom spod kontroli..i wyglada to brzydko, gdy piersi same wystają z tych szparek..po co sie męczyć i cały czas pilnowac czy nic nie widać..mi polozna powiedziala, że jakby mogła wszystkie takie koszule by spalila
 
reklama
Ja kupiłam jedną z rozcięciem ale ma naszyte bolerko wiązane więc nic mi nie wyleci haha :cool2:, a druga taka kopertowa łatwo się odsłania piersi , pozdrawiam;-)
 
Do góry