reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

Własnie ja nie wiem jaki laktator wybrać. Czy elektryczny czy ręczny... ja mam w sumie trzy koszule... ale jedna taka zmechacona troszkę :-p Ale może się przy porodzie przydać, nie będzie szkoda...
 
reklama
Ja się chyba z zakupem laktatora wstrzymam, chociaż ciągle się zastanawiam czy będzie mi potrzebny. Jak coś to chyba ręczny jedynie przy nawale pokarmu, eh, ciężka sprawa :p

Koszule do szpitala mam 2 + jedną do porodu
 
11.05. 002.jpg
Mój ostatni lumpeksowy zakup :D aż 12zł, ale jak ja widzę coś w panterkę albo futerko to nie mogę przejść obojętnie :D
 

Załączniki

  • 11.05. 002.jpg
    11.05. 002.jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 82
Co do laktatorow to ja mam ten sprawdzony, tani, szybki I niezawodny! Screenshot_2014-05-11-15-23-15.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2014-05-11-15-23-15.jpg
    Screenshot_2014-05-11-15-23-15.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 116
kolorlove widze, ze cena 35zl mniej wiecej, tak ja kupowalam w aptece, jest lakta I lakta plus z butelka, ja bylam mega zadowolona I teraz tez taki kupie:)
 
śliczne futerko :-D
co do laktatorów to ja, tak jak już pisałam, poczekam aż Malutka pojawi się na świecie i wtedy wybiorę odpowiedni :-)
 
Mam pytanie, wiem może i głupie no ale...
Czy wszystkie kupowałyście przewijaki i korzystałyście z nich??
Bo jeszcze nie kupiłam- niby nie duży wydatek, ale się zastanawiam czy faktycznie będę na nim przewijać malutką, czy w każdym możliwym miejscu.
A może kupić tylko taki turystyczny rozkładany i do torby wejdzie i mało miejsca zajmuje.
Czy lepiej kupić?
 
reklama
Mam pytanie, wiem może i głupie no ale...
Czy wszystkie kupowałyście przewijaki i korzystałyście z nich??
Bo jeszcze nie kupiłam- niby nie duży wydatek, ale się zastanawiam czy faktycznie będę na nim przewijać malutką, czy w każdym możliwym miejscu.
A może kupić tylko taki turystyczny rozkładany i do torby wejdzie i mało miejsca zajmuje.
Czy lepiej kupić?

ja mam przewijak na lozeczku - z niego sie korzysta duzo i drugi w lazience do kapieli ... takich turystycznych nie mam bo przy agatce uzywalam pieluch ktore rozkladalam gdzie tam bylam ... na poczatek jeszcze mialam podklady szpitalne i ich uzywalam do przewijania ...
 
Do góry