reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

Wczoraj mnie naszło na zakupy książkowe dla Małego :) jeszcze będąc w ciąży rozglądałam się za fajnymi pozycjami dla dzieci i coś tam sobie wyszperałam. I choć jeszcze będzie musiał trochę do nich podrosnąć, ale co tam ;) Po pierwsze klasyka - Tuwim i Wiersze dla dzieci :) Potem "Różnimisie" Agaty Królak, "Księga dźwięków" Bravi Soledad i "Naciśnij mnie" Herve Tullet. Zobaczymy, czy rzeczywiście fajne, powinny dojść do nas jutro :-)
A Wy macie jakieś sprawdzone książeczki dla dzieci? Coś polecacie?
 
reklama
Klaudynaa, te czarno-białe to ponoć idealne dla takich maluszków :) Ja niestety dalej czekam na moje zamówione, najpierw opóźnienie jednodniowe, a dzisiaj kuriera ani widu ani słychu, grrrr..
 
Napsioczyłam wczoraj tutaj na kuriera i po 18 przyniósł mi paczkę ;) I już teraz mogę polecić zdecydowanie Księgę dźwięków! Jest super! Myślę, że Małemu, jak tylko zacznie coś więcej rozumieć, spodoba się bardzo ;) To taka gruba książeczka z fajnymi obrazkami różnych zwierzątek i rzeczy, i odgłosami, jakie wydają. Ale oprócz oczywistych, jak "kot robi miauu" i "krowa robi muuu' są też różne inne mniej zwyczajne ;) Moje ulubione to: "szpinak robi bleee" (choć sama osobiście szpinak uwielbiam! ;-)), "gniazdko elektryczne robi NIE!", "ślimak nic nie robi, tylko elegancko porusza czułkami" :-) Hahaha, i oczywiście najlepsze: "mama robi buzi buzi" :-D
Druga genialna książeczka to "Naciśnij mnie", ale to już zdecydowanie dla starszaków, genialnie prosta interaktywna zabawa! :)
Pozostałe dwie też fajne, ładne wizualnie, ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupów ;) Ja zamawiałam na bonito.pl, każda pozycja o ileś złotych tańsza niż np. w empiku.
 
mamuśki czy któraś z was używa lub używała pasa poporodowego albo bielizny wyszczuplającej, albo balsamów wyszczuplających myślicie, że to w ogóle pomaga :-D ?
 
klaudyna ja używam pasa ale ze względu na rozstęp mięśni prostych brzucha po porodzie. Szału nie ma..
Laski chciałabym was zaprosic na mój profil fb https://www.facebook.com/Liliankowewstazki dopiero zaczynam przygodę ale juz jest co obejrzeć ;))
a jak to u ciebie wyglądało ten rozstęp? miękki czy twardy brzuch? Bo ja mam cały czas dość twardy, i myślę czy coś pomoże, spróbuję może balsam bo teraz robię A6W :p

śliczne opaseczki i spineczki :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
klaudyna leżąc na plecach moge wyczuć w mięśniach w okolicy pępka taką luźna przerwę. Stojąc nic nie widac tylko da dole taka malutka gałka się tworzy "a'la przepuklina"
 
Do góry