reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków -ubranka, wyprawki itd

ja np lezaczek bujaczek zakupilam ... ale nie jestem zadowolona bo moje dziecko przez to lubi sie bujac na kszeselkach .... jak mała byla sama sie hustala i tak jej zostalo wiec teraz nie zakupie wcale ehheh
 
reklama
Oj ja też przesadziłam z używaniem leżaczko bujaczka w pewnym momencie mały tylko na nim potrafił zasnąć, bez bujania trwało to o wiele dłużej
 
Polecam lezaczek - bujaczek Fisher Price'a. Moje dziecko do teraz lubi na nim siedziec i sie bujac :-) chociaz wcale go to nie usypia i raczej sluzy do zabawy :-D

Poza tym swietna rzecz w ktora na pewno sie zaopatrze to taki koszyk do spania dla Malenstw ( do 3-4 miesiaca) :
Little Circus Moses Basket : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop

Moj Synek spal w lozeczku drewnianym,a takie maluchy lubia miec ciasno i taki koszyk jest idealny :-)

Jak mi sie jeszcze cos przypomni to napisze!
 
taycia, koszyk jest super!! :) ja w ogole nie planowalam takiego zakupu i pod koniec ciazy bylam odwiedzic kolezanke ktora wlasnie urodzila i podpatrzylam u niej.. zaraz przeszukalam internet i udalo mi sie kupic uzywany za grosze - jak nowy :) Julus spal w kolysce w nocy, a w dzien byl z nami w pokoju w koszyku. Fajnie bylo jak pojechalam koszyk odebrac i pani sie pyta na kiedy mam termin, a ja ze na dzisiaj :) w ten sam wieczor zaczely mi odchodzic wody heh :)

Taka mielismy kolyske i koszyk - takze przyda sie dla drugiej dzidzi.
 

Załączniki

  • PA280003.jpg
    PA280003.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 59
  • koszyk..jpg
    koszyk..jpg
    56,5 KB · Wyświetleń: 59
Ostatnia edycja:
Elzu - wow, no to ladnie z tymi wodami :-D od razu przypomnialo sie i mi ten wyjatkowy dzien, chociaz ja wyladowalam w szpitalu kilka dni przed porodem,ale to byl falszywy alarm . Kolyska i koszyk boskie!
 
A ja chce wózek Mutsy-ona ma dużą gondolę wiec posłuży mi za koszyk hihihiih:tak::tak:

Ja też na niego stawiam ale 4 rider stelaż spoke next jakoś tak przednie koła obracane siedzisko można montować do przodu i tyłu skórzana rączka i bardzo wysoka dla wielkoludów supr regulacja szwagierka miała urbana i super się sprawował i prowadził

f-mutsy-4rider-single-spoke-next-gleboko-spacerowy.jpgMutsy-4-rider-Spoke-Next-wielofunkcyjny-2800-zl_gallery_image.jpg

fajniusia pościel 2242003145.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej kobietki:)
My mamy x landera i polecam kazdemu. Kupiłam uzywanego z 2008 roku, Lena bardzo duzo też w nim jeździla i teraz zostaje dla maleństwa. Za to muszę kupić łóżeczko i nie wiem na jakie sie zdecydowac. Marzy sie mi też kołyska albo ten koszyk:) Lenka w kołysce spała do 3 mies. ale strasznie ja lubiłam.
 
Do góry