reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków -ubranka, wyprawki itd

reklama
[FONT=&amp]izabella83[/FONT], [FONT=&amp]Siaalala, [/FONT][FONT=&amp]olii88[/FONT] miło, że Wam się podobają. Ubranka kupuję nowe. Jeszcze kilka mi umknęło. Ostatnio była w Lidlu promocja na body i śliniaki z Disney, oczywiście nie omieszkałam zakupić. Zrobię fotki to dorzucę.

20120604219.jpg20120604220.jpg20120604221.jpg20120604222.jpg20120604225.jpg20120604226.jpg20120604227.jpg20120604228.jpg20120604229.jpg20120604230.jpg

A jeszcze butelka:-D

20120605231.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
nela !!!!!!!cudne !!!!!!;) no mamuśka szalejesz szalejesz ;]
a słuchajcie dziewczyny a dużo kupujecie ciuszków w rozmiarze 54cm?? czy tylko tak symbolicznie a więcej na rozmiar 62cm, bo ja właśnie nie wiem ile czego mam kupić :D i w jakim rozmiarze zwłaszcza nie wiem :p
no i pytanie drugie...jakie kosmetyki!!!!! kurcze, ja tu szukam i szukam, cenowo mniej więcej podobnie jest, ale jedni piszą że te niedobre, tamte uczulają i zdania są podzielone. mi generalnie zależy na tym aby kosmetyki były jednej firmy i najlepiej pasują mi z johnsons baby, bo idzie skompletować z nich to co trzeba..chciałam się doradzić zanim podejmę ostateczną decyzję, bo na temat johnsons właśnie negatywne opinie czytałam, nie wiem może Wy się orientujecie co i jak??
 
Moje dzieci w niemowlęctwie uczulały kosmetyki Johnsons Baby, kąpałam je w Oilatum, kremik, szamponik Bambino - córki miały niezłe fryzury od 1 dnia życia :tak:, Nivea Baby też było ok
 
Wybrałam się wczoraj do sklepu z artykułami dla dzieci by wreszcie kupić poduszkę do spania no i zorientować się co i jak w wózkach, kołyskach, pościelach, ubrankach. Nie znam płci więc nie inwestowałam w żadne ciuchy, ale lekką orientację mam. Pani w sklepie pokazała mi poduszkę do spania za 99zł która mnie w ogóle nie zachwyciła, oczywiście była też tańsza ale z wypełnieniem styropianowym - nie dla mnie. Nie mogłam się zdecydować więc wyszliśmy z mężem ze sklepu. Po drodze do domu postanowiliśmy zrobić zakupy w lidlu i tam ku mojemu zdziwieniu była poduszka dla śpiących na boku polecana również kobietom w ciąży jej koszt to 41zł z groszami :) kupiłam, polecam :)
 
Ja, dla mojej Zuzi mam już trochę ciuszków - używanych, babcia wysz
perała w lumpeksach, wyczyściła - są naprawdę piękne! Oczywiście nie odmówię sobie przyjemności i kupię kilka nowych sukieneczek :D W rozmiarze 56 podobno nie ma co za dużo kupować, bo maluchy szybko wyrastają.
Kupiłam za to na razie : gruszkę, nożyczki, szczotkę do łysinki :D, śliniaczek, smoczki ortodontyczne, butelki 2 - tommy tippe - to te, z tymi smoczkami, co stymulują ssanie, podobnie do brodawek mamusi, jedna butelke tommy tippe antykolkową, wanienkę, mate do wanienki, łańcuszek do smoczka, rekawiczki niedrapki.. :D
 
Ja niedawno dostałam paczkę od siostry z ciuszkami po jej córeczce. Niektóre są nowe.
Mam nawet 3 szt body rozmiar 50. Jeju, jakie one są malutkie. Sama słodycz.
Ciuszkow jest sporo więc mysle ze co najwyżej dokupie tylko kilka sztuk.
Oprócz tego mam laktator elektryczny, podobno bardzo dobry, i podgrzewacz do butelek.
Jeszcze sporo zakupów przede mna ale cieszę sie ze juz coś mam.
 
Ja z okazji półmetka zaszalałam wczoraj po raz pierwszy i zamówiłam troszkę ciuszków i drobne akcesoria. I tym samym daję sobie bana na allegro do końca miesiąca. :rolleyes2:
 
reklama
Babyduck, na szczescie do konca miesiąca juz niewiele zostało ;)
A my dziś kupiliśmy w lidlu kombinezonik niemowlecy rozm.50/56 w śmiesznego cenie 12,99. Wcześniej był po 39,99.
 
Do góry