reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majowek

Mi zostało tylko jutro pieluszki tetrowe przegrać razem ze skarpetkami i czapeczkami, potem wypracować, wyparze smoczki i laktator by mieć w razie czego do szpitala i akcje wyprawka zamykam :) ewentualnie kupię potem leżaczek i karuzele i tyle :)
 
reklama
To mi zostało poprać pościel i pieluchy. Spakowac torbę, poprasowac. No i do wygotowania mam jeden smoczek i butelkę na wszelki wypadek. Aaaa no i materac ciągle nie zamowilam... Muszę się śpiąc z tym bo pasowało by żeby wypietrzal trochę.
 
Ja ju tez ciuszków mam tyle ze chyba prZez 2 miesiące prania bym nie musiała robić ;) wszystko kupione , teraz poluje na jakaś karuzelkę na loZeczko ;) , maz mnie meczy ze powinnam zacząć sie pakować , to nie za wcześnie ? Jeszcze kupiłam ostatnio żyrafę sophie bo duZo osób chwali ( zobaczymy ;) ) , jakos wciąż mam ochotę cos kupować maleństwu ;) mimo tego ze juz prawie wszystko jest , to sama przyjemność :D
 
mi też brakuje materaca. zostawiłam na później zakup biustonoszy do karmienia (bo kto to wie na ile jeszcze postanowią urosnąć mi cycki;)
wyjazd po mebelki zaplanowany na koniec marca.
a później to pampersy i na zaś chusta, mata, bujaczek i chyba wszystko mamy (choć pewna jestem, że coś jeszcze wyskoczy)
 
A ja jednak skusiłam sie na przewijak [emoji4] ImageUploadedByForum BabyBoom1426586816.340873.jpg
No i jeszcze masę rzexzy mam do kupienia
Do pielęgnacji
Pieluchy
Lampkę
Karuzele
Hm bujaczek
Smoczki
I jeszcze sporo pieluch tetrowych bo mam tylko 6
No i po porodzie dla mnie typu majtki wkładki podpaski itp
Dużo tego jeszcze [emoji16]
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1426586816.340873.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1426586816.340873.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 251
reklama
Do góry