reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

co do zary - mam mieszane uczucia z tą rozmiarówką - Tocha latem nosiła ten rozmiar i było ok, ale też część koszulek 24-36 była sporo za duża i odłożyłam na następne lato, doły (szorty) były w miarę ok, sukienki też.
Bluzki z długim rękawem/ koszule w tym rozmiarze noszone obecnie - część w sam raz, w części mamy jeszcze trochę przydługie rękawy,
spodnie - w jednych chodzi już ponad pół roku i są dobre, mamy inna parę ocieplaną na zimę i są jeszcze sporo przyduże

a jeszcze lepsza jest rozmiarówką 2-3 lata (98 cm) - Tocha ma spory zapas tego rozmiaru z Zary i np. bluzki z dł. rekawem potrafią sie róznić w dł. rekawa o 5 CM!!!!


kupiłam Tośce zajefajną kurtkę w next na rozmiar 92-98 i kurcze sporo za duża jest!!! Może któraś z mam wyższych pociech reflektuje? Cena 125 PLN + Koszty wysyłki (ja wywaliłam dowód zakupu więc nie mogę wymienić)
http://www.next.co.uk/x502718s1#847314x50
 
Ostatnia edycja:
reklama
Julita mnie się dużo bardziej podoba ta pierwsza, bo dzięki paseczkowi jest zgrabniejsza, ciemniejszy kolor w przypadku kurtki jest praktyczniejszy i fajniej wygląda z wszelkimi jasnymi czapkami, szalikami. A poza tym mam alergię na róż:-p.
 
julita, ja tez bym ta z zary brala.. te kurteczki sa cieple.. my z zary mamy z zeszlego roku i klopot z glowy, bo jakoś wychodzi, że witki Agacie nie urosły...
u nas z zary sukienki na 18-24 za male, spodnie takie sobie.. a bluzki za duze... także mysle, że warto mierzyć przed zakupem i raczej nie brać na wyrost...
 
A mi sie wydaje, ze jedynie spodnie z Zary sa wielkie, bo kurtki, bluzy i koszulki od kwietnia nosi w rozmiarze 24-36 a przeciez Tomek z tych mniejszych...

Noooo, to faktycznie dziwne... ale może to kwestia tego własnie, że nie trzymają rozmiarówki? Bo u nas Franek nosi jeszcze niektóre bluzki 18-24, a niektóre 24-36... Teraz mam wrażenie, że wyciągneły mu się nogi, bo spodnie 18-24 są już przykrótkie. Nawet z KappAhla, wzięłam mu dzisiaj spodnie na 92, bo zawsze brałam doły rozmiar mniejsze, a są teraz akurat, więc muszę wymienić na 98..

kupiłam Tośce zajefajną kurtkę w next na rozmiar 92-98 i kurcze sporo za duża jest!!! Może któraś z mam wyższych pociech reflektuje? Cena 125 PLN + Koszty wysyłki (ja wywaliłam dowód zakupu więc nie mogę wymienić)
Buy Animal Printed Jacket from the Next UK online shop

....gdyby tylko Franek chciał nosić panterkę i futro....:sorry:

jeśli chodzi o kurtki zimowe to ja mam dylemat czy kupić taką z zary
QUILTED JACKET WITH BELT - Coats - Girl (2-14 years) - Kids - ZARA Poland
czy taką z rekidsa

ta druga wydaje się dużo cieplejsza i można dokupić spodnie
Reserved - T7066

Ja zdecydowanie jestem za pierwszą:tak: Jest bardziej dziewczęca i zgrabniejsza..
 
Wiolan widziałaś tą kurtkę z Zary, którą Julita wkleiła, na żywo? Ona jest typowa na zimę czy można w niej już chodzić (mam na myśli temp. 7-10 stopni). Chodzi mi o to, że poszukuję kurtki na teraz, cieplejszej ale nie za ciepłej :p Muszę się wybrać chyba jutro do CH i popatrzeć na żywo jak to wygląda :)

Julita z tych dwóch podoba mi się ta z Zary, ale muszę te kolory na żywo zobaczyć bo się waham :p Ta z ReKidsa jest tylko do rozmiaru 86, więc dla nas chyba za mała...a od rozmiaru 92 nic ciekawego w temacie kurtek nie ma :(
 
Wiolan widziałaś tą kurtkę z Zary, którą Julita wkleiła, na żywo? Ona jest typowa na zimę czy można w niej już chodzić (mam na myśli temp. 7-10 stopni). Chodzi mi o to, że poszukuję kurtki na teraz, cieplejszej ale nie za ciepłej :p Muszę się wybrać chyba jutro do CH i popatrzeć na żywo jak to wygląda :)

Julita z tych dwóch podoba mi się ta z Zary, ale muszę te kolory na żywo zobaczyć bo się waham :p Ta z ReKidsa jest tylko do rozmiaru 86, więc dla nas chyba za mała...a od rozmiaru 92 nic ciekawego w temacie kurtek nie ma :(
Alis ja dziś widziałam tę kurteczkę, jest taka miękka, lekka i wydaje się ciepła jak na zimnie obecne poranki wg mnie się nadaje, a jeśli chodzi o kurtki z rekidsa to jest w rozmiarze 110 ta kurtka którą wkleiłam na stronce nie wszystko jest pokazane.
obie mi się podobają może uda mi się na czymś przyoszczędzić to kupiła bym obie;)
 
reklama
Do góry