reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Kupiłam juniorowi muszkę:


MUSZKA Chłopięca mucha wesele przyjęcie chrzest (2665012955) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i czapę na zimę:

Trendy Czapka Jesienna Japan Style 5 Kol. OneSize (2632480061) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i jeszcze taką lżejszą czapeczkę i apaszkę, tylko chyba pokończyły się aukcje i nie mogę znaleźć. Ale mają ekstra rzeczy, takie inne, ciekawe jak jakościowo...
Świetne te capy:tak:. Skusiłabym się, ale mamy taką sporą z pomponem z nexta i Młody w niej ginie. Chłopak ma małą twarz (na pewno nie po mnie!) i normalnie nie widać go. Daj znać jak te się prezentują.
 
alis, nie widziałam na zywo z zary, bo nie mam gdzie.. najblizsza 120 km ode mnie.. ale mamy z zary z zeszlego roku i uwazam ze bardzo ciepla.. Agata chodziła w niej non stop... ale warto rzeczywiscie przymierzyc i dotknąć na zywo, bo choc wydaje sie gruba w rzeczywistosci taka nei musi byc....

ja choruje na kurtkę ze Smyka.. niestety nie ma jej na stronce internetowej.. a jest ciela, ma mankiety z paluszkiem, pod spodem taki specjalny sciagacz aby snieg nie wpadał pod spod... no ale cena jest zaporowa... 199 PLN... :szok::szok:

JustMe: zara lookne na tego linka...:tak:;-)
 
alis, nie widziałam na zywo z zary, bo nie mam gdzie.. najblizsza 120 km ode mnie.. ale mamy z zary z zeszlego roku i uwazam ze bardzo ciepla.. Agata chodziła w niej non stop... ale warto rzeczywiscie przymierzyc i dotknąć na zywo, bo choc wydaje sie gruba w rzeczywistosci taka nei musi byc....

ja choruje na kurtkę ze Smyka.. niestety nie ma jej na stronce internetowej.. a jest ciela, ma mankiety z paluszkiem, pod spodem taki specjalny sciagacz aby snieg nie wpadał pod spod... no ale cena jest zaporowa... 199 PLN... :szok::szok:

JustMe: zara lookne na tego linka...:tak:;-)
wiolan ta którą wklejałam link z rekidsa ma takie same mankiety...:tak:
 
reklama
Do góry