reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Laski, co do ubranek dla chłopaków:

NOWA, ZARA 2-3 latka:

6912660251_1_1_3.jpg6912660251_2_2_3.jpg


NOWA, ZARA, 18-24 m-ce:
mao collar3.jpgmao collar.jpg


Używane, ZARA, 18-24 mce:

4873566482_1_1_3.jpg4873566482_2_2_3.jpgpolopoaski.jpgpolopoaski2.jpgbluzka granat.pngbluzka granat2.png
 
reklama
(sorry, że post pod postem, ale mogę dodać tylko 10 zdjęć)


NOWA, H&M 86/ 92 (sprzedaję, bo Franek dostał drugą taką samą, a nie miałam paragonu. Jest dość duża, Franek nosi ją teraz i będzie nosił)
bluzka3.pngbluzka4.png

Mamy jeszcze fajną czerwoną bluzkę z MEXXA, rozmiar tak jak 18-24 z ZARY, jak nowa:

2679087501.jpg2679087501_1.jpg
 
Ostatnia edycja:
Na Mikolajki u nas dzieciaki dostają tylko jakiś drobiazg, prezenty są na święta dopiero, wstępnie dla młodego planujemy literkowe jabłko Vitech (już w zeszłe święta chciałam mu kupić, ale stwierdziłam, że to jeszcze nie jego poziom) VTECH JABŁKO Z LITERKOWYM ZOO 30136 PO POLSKU (2672564164) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i fotel z Ikea, bo ostatnio ma fazę na siedzenie w takim tylko dużym fotelu, wszystkich spycha jak chcą usiąść, więc będzie miał swój POÄNG Fotelik dziecięcy - IKEA
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny zamawialam rzeczy bezposrednio ze strony nexta do Polski w piatek,a dzis otrzymalam przesylke:eek: Jest co prawda troche drozej niz w halens, na rowni z cenami na allegro,no ale ta szybkosc:-) I mozna zamowic wszystko co jest na stronie angielskiej,a przesylka jest bezplatna dhl-em:tak: Zrobilo sie zimno i musialam zamowic Nadii kozaczki w rozmiarze 8,bo zakupione w rozmiarze 7 miesiac temu (byly ok- 2 pary) teraz sa za male:-(
 
Do góry