reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

estragon ale o jakich romskich ubraniach dla dorosłych piszesz? Tych co noszą romowie? bo jak dla mnie to jest właśnie kwintesencja kiczu - te kiereje z cekinami, błyszczące bluzki, siateczkowe kapcie, które służą za klapki do chodzenia po ulicy :baffled: ja tam bym miniaturki tego wcale nie chciała dla swojego dziecka :no:. Wystarczy mi to co na dorosłych widzę
Nie, nie nie! W tym programie, owszem, dorośli romowie nie wyglądali jakoś mega modnie, ale powiedzmy, ekhmm trochę bardziej na czasie. Natomiast jeden facet udał się z dzieciakami na jakiś ichniejszy festiwal i tam większość (w tym jego) dzieci wyglądały na prawdę super. Tam były te stoiska z ubrankami a'la Zara. Zresztą pamiętam, że któraś tutaj wklejała link z takimi eleganckimi ubraniami właśnie z Anglii. Mam na myśli np tego typu płaszczyki:
BOSKI najmodniejszy płaszcz z flauszu NOWY! CUDO (2908738844) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
edziok - bluzki i buty super, dres nie moje klimaty.
A ja jestem neutralna co do czach :-D



estargon - ten płaszczyk dla mnie jest cudowny !
Podobnie jak Ty nie lubię różu, cekin itp - w tym wszystkim chodzi o to, żeby dziecko ubrać a nie PRZEBRAĆ....
 
estargon - ten płaszczyk dla mnie jest cudowny !
Podobnie jak Ty nie lubię różu, cekin itp - w tym wszystkim chodzi o to, żeby dziecko ubrać a nie PRZEBRAĆ....
estragon mnie też bardzo podoba się ten płaszczyk, a co do ubioru małych dzieci to tak jak elwi napisała by dziecko ładnie ubrać a nie przebrać, więc nawet róż nie jest zły jak jest w umiarze:)
 
chcę kupic prześcieradło nieprzemakalne dla Aguski. Wymiary 180x200. Możecie cos polecić? IKEA ma takie wymary prześcieradeł nieprzemakalnych? Bo nie moge znależć.....Ewentualnie mniejsze, ale bez gumki...
 
Tysia, chyba nie pomogę, bo nigdy takich nie szukałam, ale coś mi się obiło o uszy, że w Jysk ostatnio były w promocji, bom reklamę widziała:)

Dla zainteresowanych, od 14.01 w ofercie Biedronki dość fajne metalowe resoraki - 7,49, gry Granna - 9,99, drewniane puzzle pociągi (prawie 2 m. długości, fajne, mamy dwa zestawy) - 16,99
21.01 instrumenty muzyczne - 6,99, pianka lub ciastolina - 16,99, klocki lub samochody plasikowe 19,99, poza tym farby, mazaki i inne .
Też od 21.01 piżamy za 23,99
 
oleśka a czemu ja tego nie widzę ??? :confused:
są tam jakieś gry ale tych plastycznych nie widzę nic.


w lidlu mają być dresy 2sz za 25zł
LIDL
i te koszulki też wyglądają fajnie więc jak się nie okażą dziadostwem to zakupie bo dresów nigdy za wiele
 
Oleska a co to za gry? Jakies planszowki?
elwi dresiki na foto suer sie orezentuja, ciekawe, jak na zywo beda wygladaly.. Ja z lidla srednio zadowolona jestem, koszulki polo mam, a mam wrazenie ze szyja dla niskich grubaskow ;-)
za to pizamke mamy i jestem bardzo zadowolona :-)
 
może nie zapomnę żeby się tam wybrać.

aga - kojarzysz nasz marsz nad jeziorko ??
na tej trasie właśnie zbudowali nam biedronkę;
byłam tylko raz i nic nie było,
nasza specyficzna wiejska społeczność wszystko wybrała po otwarciu :-D:-D
 
może nie zapomnę żeby się tam wybrać.

aga - kojarzysz nasz marsz nad jeziorko ??
na tej trasie właśnie zbudowali nam biedronkę;
byłam tylko raz i nic nie było,
nasza specyficzna wiejska społeczność wszystko wybrała po otwarciu :-D:-D
No nie zartuj? To jak bedziesz cos chciala z biedronki to lec przed otwarciem rano, moze zdazysz cos wyhaczyc ;-)
u nas tez moglaby byc biedronka, ale chyba jak zmieni sie burmistrz, bo cala rodzina burmistrza ma male sklepiki spozywcze, warzywniaki, wiec biedronka bylaby za duza konkurencja:baffled:
 
reklama
Do góry