reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
aga - uuu to faktycznie.


bali- u nas dresy są ubierane na dzień z wygody gdyż młodemu wygodnie jest opuścić zrobić siku ;-)


muszę chyba zainwestować w ten zestaw śrubokrętów, bo wszystkie wyparowały a każda zabawka posiada śrubkę ;)
 
Ostatnia edycja:
U nas dresy do przedszkola, bo w jeansach juz w 2 szt. Dziury na kolanach porobil.. Bo ma manie jak pilkarz wslizgi robic:sorry2:
ale chyba musialabym z centymetrem jechac ;-) albo estragon wyslac, bo nasze chlopaki podobnej budowy sa :-)
 
U mnie na osiedlu ani biedrony ani lidla ani kerfura, niccc. Jeno polo i lewiatan:-D. A gdzie po te dresy? do lidla? Aga które u was dresy się sprawdziły? U nas tylko zarowe z tego większego działu, h&mowe spadają mu z tyłeczka razem z majtami:rolleyes2:.


czy wy w ogóle wiecie jaki to problem kupić idealne dresy dla szczupłego przedszkolaka?:szok::sorry2::baffled:

W biedronce będę pewnie 14.01, bo mnie te gry zaciekawiłi. Dzięki oleśka:tak:
 
Estragon do jednych z zary wciagnelam sznurek i leza pieknie
te h&m owe moze nie spadna z tylka jak na maksa sznurek zawiaze, ale wisza mu na tylku ;-)
ostatnio do przedszkola nosi.. Getry.. Takie zwykle bawelniane, jak sa dziewczece, tylko. Czarne/granatowe/brazowe.. wyglada jak w rurkach ;-) I mowi, ze mu wygodnie a na to zarzucam mu na wyjscie jeansy i jest git.. Lepsze to niz puszczac w rajstopkach na sale ;-)
 
ja wiem! i tylko 1 takie mam, mają metkę primigi, i nigdy nigdzie, ani przedtem ani potem nie znalazłam spodni dresowych primigi :baffled:
A skąd je miałaś? Spadkowe jakieś?
Estragon do jednych z zary wciagnelam sznurek i leza pieknie
te h&m owe moze nie spadna z tylka jak na maksa sznurek zawiaze, ale wisza mu na tylku ;-)
ostatnio do przedszkola nosi.. Getry.. Takie zwykle bawelniane, jak sa dziewczece, tylko. Czarne/granatowe/brazowe.. wyglada jak w rurkach ;-) I mowi, ze mu wygodnie a na to zarzucam mu na wyjscie jeansy i jest git.. Lepsze to niz puszczac w rajstopkach na sale ;-)
U nas w tych z hm sznurki kiepsko trzymają i się rozwiązują, o tym, że szerokie i mało estetycznie wyglądają- nie wspomnę. Masz na myśli takie legginsy? One są tylko na gumkach i nie spadają? Dzisiaj Młdoy pod jeansy miał włożone kalesony rajstopkowe. Rano mu ściągnęłam i włożyłam tylko dresy, ale byli na spacerku i jak go odbierałam, to w tych kalesonkach śmigał:-D. Rozśmieszył mnie ten widok w miejscu publicznym:-D.
 
Czy mi się wydaje czy coś dziś pijesz? :-p

Nic nie piłam akurat:-p

Dostałam dziś paczkę z zary,jestem mega zadowolona.Przed Sylwestrem zrobiłam małe domówienie...:zawstydzona/y: więc jeszcze jedna będzie..

Głownie Julkowe, czy coś dla Nadii? Do nas wczoraj też doszła paczka z ZARY, zamówiłam spodnie dresowe m.in.;-) i kurtkę, ale na żywo jest dość ponura, więc chyba zwrócę...

U mnie na osiedlu ani biedrony ani lidla ani kerfura, niccc. Jeno polo i lewiatan:-D. A gdzie po te dresy? do lidla? Aga które u was dresy się sprawdziły? U nas tylko zarowe z tego większego działu, h&mowe spadają mu z tyłeczka razem z majtami:rolleyes2:.

Franka tak wyciągnęło, że dresiaki z ZARY też mu zaczynają się zsuwać z tyłka:dry: U nas tylko te z ZARY- bo H&Mowe mają jeszcze taką podbitkę i wydają mi się za ciepłe. Poza tym ceny z tego działu do 36 m-cy były spoko, ale teraz, na tym większym dziale są już drogie... dlatego własnie zamówiłam 2 pary na przecenach, na następną jesień.

Bali, a Leoś w czym gania w przedszkolu?
 
reklama
Do góry