reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

ja tez mam właśnie wrażenie, ze ta rozmiarowka 24-36 i 2-3 lata są zupełnie rożne, a przecież powinny być takie same? Nie kumam tego założenia.

No niby tak, prawda? Ale rzeczywiście są różne.....

Ja za to ostatnio zrobiłam nalot na TUP-TUP, oprócz marki własnej maja też inne, no i kupiłam Jagodzie z Kanz'a kilka rzeczy. Pochwalę się:-p
http://www.bestfashion4kids.de/store/artikel/MÄDCHEN/T-Shirts Langarm/artikel/40502/
http://www.bestfashion4kids.de/store/artikel/MÄDCHEN/Röcke/artikel/32722/
http://www.bestfashion4kids.de/store/artikel/MÄDCHEN/T-Shirts Langarm/artikel/32682/
http://www.bestfashion4kids.de/store/artikel/MÄDCHEN/Strickjacken/artikel/40532/
 
reklama
Oleska fajne zakupy:)

Agnieszka bylam w piatek w porcie i nawet kupilam Oli spodniczke w rozmiarze 2-3 lata,pani pokazala mi jeszcze kilka bluzeczek w tym rozmiarze ale szaqłu nie bylo.

Wkurza mnie ta rozmiarowka :wściekła/y:chodze po sklepie jak swieta krowa i nie wiadomo gdzie mam szukac,24-36 mcy wieksze od 2-3lata:confused:
 
oleśka fajne zakupki:) ja niestety omijam zklepy szerokim łukiem ale aż mnie skręca żeby wejść
 
Oleśka, śliczne ciuszki! Szczególnie podoba mi się błękitna bluzeczka!:tak: Ja kupiłam Frankowi kilka fajnych rzeczy w Zarze w Białym- dużo większy wybór kurtek, bluz itp. niż w Wawie- mam wrażenie, że w Wawie głównie t-shirty i to też słaby wybór rozmiarów... przede wszystkim cieszę się z bezrękawnika na wiosnę- błękitno-granatowy.
 
Ostatnia edycja:
Oleska fajne zakupy:)

Agnieszka bylam w piatek w porcie i nawet kupilam Oli spodniczke w rozmiarze 2-3 lata,pani pokazala mi jeszcze kilka bluzeczek w tym rozmiarze ale szaqłu nie bylo.

Wkurza mnie ta rozmiarowka :wściekła/y:chodze po sklepie jak swieta krowa i nie wiadomo gdzie mam szukac,24-36 mcy wieksze od 2-3lata:confused:
No widzisz...mi powiedziano,ze nie ma i jedynie na ich stronie mogę sobie zamówić:eek: A rzeczy kupowałaś z wyprzedaży czy z nowej kolekcji ? bo ja o nową kolekcję sie pytałam.
 
oleska, firma Kanz to renomowana i baaaaaaaardzo droga niemiecka firma.. ubranka są naprawdę mega super jakości.. jak Agusi przed urodzeniem jeszcze wyhaczyłam kilka sztuk po jakiś wyprzedażach.. niestety u nas to malo znana firma.. a szkoda bo czesto na Limango są ich rzeczy.. tak czy inaczej i tak dosc drogo...
 
Ja dziś tez sobie poprawiłam humor zakupami. Nowe buty i oczywiście kilka rzeczy dla Aguśki - legginsy, spodnie, sukienka i bluzka.
A miałam oszczędzać.....
 
oleska, firma Kanz to renomowana i baaaaaaaardzo droga niemiecka firma.. ubranka są naprawdę mega super jakości.. jak Agusi przed urodzeniem jeszcze wyhaczyłam kilka sztuk po jakiś wyprzedażach.. niestety u nas to malo znana firma.. a szkoda bo czesto na Limango są ich rzeczy.. tak czy inaczej i tak dosc drogo...
No wiem, że droga, bo jak zobaczyłam koszulkę z krótkim rękawem na lato za 75 zł, to padłam, choć "zachorowałam" na te t-shirty, bo są śliczne!!! I dla chłopca i dla dziewczynki. Poczekam i jak przecena będzie, to może coś przygarnę;)
Ja dzieciakom dużo nie kupuję, bo Jagoda dostaje ubranka po córce mojej przyjaciółki a Jasiek po synu koleżanki mojej teściówki. Jemu jeszcze dokupuję od babki z Torunia, która ma super ciuszki po bliźniakach, ale wiadomo, że duuużo taniej.
Baaaardzo mało wydaję na ubrania dla dzieci, więc czasem zaszaleję;) No ale te Kanz były przecenione, więc i tak nieźle.
Dzięki za info, że mają dobre gatunkowo ciuszki, bo nigdy ich nie kupowałam i nie wiedziałam, jak będą się nosić:)
Jakbyś coś chciała ze stronki, to napisz, wejdę do Tup-Tupa i zobaczę cenę. Jak będziesz chciała to kupię i ci wyślę:)
 
reklama
Do góry