reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Siur, wpadnę dzisiaj to ci powiem, ta czerwona bluzka nie wiem, czy będzie, bo jak ja ja kupowałam Jagodzie, to były dwie sztuki, ale zerknę. Była po 38 zł.
Spódniczka 55 zł. Co do reszty porobię tel zdjęcia i poszukam w sklepie:)
 
reklama
wiolan, no więc sprawa wygląda kiepsko:-(
Czerwona bluzka i dzinsowa spódniczka zostały tylko w rozmiarze 92 i 86:( Taka jak ta czerwona była jeszcze granatowa.
Pozostałych rzeczy nie było, choć widziałam inne śliczne sukienki. Na stronce kanz są obok tej czerwonej bluzki, jedna dzinsowa, druga w czerwoną krateczkę, fajne są bluzki koszulowe np taka
hauptansicht__175x234.jpg

Była fajna letnia sukienka bawełniana w rózowo fioletowe paseczki z kokardką z boku za chyba 33 zł. Nie ma jej na stronce.
NIEEE NO MUSISZ DO ŁODZI PRZYJECHAĆ...........

Babka powiedziała, że oni nie są zakontraktowani i nie mają całej kolekcji. Po prostu ktoś jedzie i wybiera, co chce do sklepu.
 
zastanawialam sie wlasnie nad ta jeansową zamiast tej w kwiaty.. taką w krate mieliśmy bluzke
szkoda ze zdjec nie moznaby robic u nich.. a moze mozna????
 
reklama
Do góry