reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Agulam to było któreś z tych dwóch:

HEMNES Rama leżanki - IKEA

BRIMNES Rama leżanki - IKEA

Jak Ola będzie miała taki duży pokój, to może rzeczywiście weź takie, które się rozkłada i będzie na dłużej? Te leżanki mi się podobają, poza tym są praktyczne, bo na razie dla naszych dzieci wystarczą bez rozkładania:tak:. W sumie jakbym miała 200 m kw to sprzątałabym chyba dwa razy do roku:-D. Mój dziadek ma 200 m (bez piwnic i strychu, które są pod i nad całym domem) i sprzątanie u niego to koszmar:sorry:. Chociaż jak byliśmy raz u wujków męża, którzy mają 450 m kw, to zastanawiałam się ile dni bez ustanku musiałabym sprzątać, żeby mieć tak czysto jak oni:-D. Dla mnie to awykonalne:-D
 
reklama
estragon - jak się ma tyle metrów chałupy, to już stać na i-robota ;-), i wtedy to samo ujeżdża chałupę. Nie wyobrażam sobie myć codziennie podłóg na takich halach :szok:. U mnie raz w tygodniu odkurzanie, a po dwóch dniach mycie podłóg żeby jeszcze zebrać nowy pył i starcza mi tyle tygodniowo, żeby "kociska" nie latały po kątach, a przy codziennym myciu, to chyba bym miała podłogi do wymiany po roku!!! CO ty masz na podłodze?
 
agnieszka - a to jeszcze rozumiem ;-)

u nas jest jakaś masakra, bluźnimy z mamą niemiłosiernie bo non stop są kłopcie :wściekła/y: kurz na półka cały czas - jak by ktoś przyszedł po 5dniach to by myślał, że tu pół roku nie sprzątane:wściekła/y:
U nas 2x dziennie zamiatane plus odkurzane co dwa dni, myte też co dwa.
 
Lenkaa panele wszędzie oprócz kuchni i łazienki. Fakt, nie wyglądają już ciekawie, a nie były najtańsze:sorry2:. Teraz mam u siebie mały dywanik, ale przedtem tak samo się kurzyło. Po tygodniu, to pod łóżkiem miałabym chyba biało:rolleyes2:.
 
Agulam to było któreś z tych dwóch:

HEMNES Rama leżanki - IKEA

BRIMNES Rama leżanki - IKEA

Jak Ola będzie miała taki duży pokój, to może rzeczywiście weź takie, które się rozkłada i będzie na dłużej? Te leżanki mi się podobają, poza tym są praktyczne, bo na razie dla naszych dzieci wystarczą bez rozkładania:tak:. W sumie jakbym miała 200 m kw to sprzątałabym chyba dwa razy do roku:-D. Mój dziadek ma 200 m (bez piwnic i strychu, które są pod i nad całym domem) i sprzątanie u niego to koszmar:sorry:. Chociaż jak byliśmy raz u wujków męża, którzy mają 450 m kw, to zastanawiałam się ile dni bez ustanku musiałabym sprzątać, żeby mieć tak czysto jak oni:-D. Dla mnie to awykonalne:-D
ogladalam wlasnei to drugie ale wysokie mi sie wydawalo dla OLI:dry:musze pzremyslec...
tez sie zastanawiam jak ja dam rade ze sprzataneim domu,do tego podworko...ooo ja ,sie smeije ze bede zaczynala w pon i konczyla w piatek:-D
te lezanki o ktorych piszesz to wlasnei te rozkladane czy jescze cos innego?
Wiktorowi upatzrylam takei
ODDA Rama łóżka z szufladami - IKEA


estragon - jak się ma tyle metrów chałupy, to już stać na i-robota ;-), i wtedy to samo ujeżdża chałupę. Nie wyobrażam sobie myć codziennie podłóg na takich halach :szok:. U mnie raz w tygodniu odkurzanie, a po dwóch dniach mycie podłóg żeby jeszcze zebrać nowy pył i starcza mi tyle tygodniowo, żeby "kociska" nie latały po kątach, a przy codziennym myciu, to chyba bym miała podłogi do wymiany po roku!!! CO ty masz na podłodze?
czy ja dobrze czytam ze jednego dnai odkurzasz a myjesz kolejnego???:szok:
 
agulam - źle czytasz - myję po dwóch dniach, nie następnego :-D .
Przyjęłam taki sposób, bo po porządnym odkurzaniu zauważyłam, że jest czysto i szmatka niewiele zbiera, za to pod dwóch dniach już jest więcej kurzu i wtedy na wilgotno ścieram wszystkie podłogi i znowu są czyste - tym samym mam mniej roboty i nigdy żadnych kotów. Do jakiegoś czasu odkurzałam i myłam w tym samym dniu, a za 3 dni mi leżały "koty" za drzwiami i akcja ponowna, a tym sposobem mam dużo dłużej czystą podłogę :tak:.
 
Dziewczyny, nie pamiętam dokładnie, ale to jest raczej to łóżko Brimmes.

Ja odkurzam i myję od razu:sorry2: i powtarzam co 2 dni.. nie wyobrażam sobie mycia nieodkurzonej podłogi:sorry2:
 
Ja odkurzam i myję od razu:sorry2: i powtarzam co 2 dni.. nie wyobrażam sobie mycia nieodkurzonej podłogi:sorry2:

Ja tez :-)
ale u mnie jest tez inaczej, bo mieszkam na wsi i czasem chodzi sie w butach, wiec o szybciej brudno jest :-p

justme Ty kiedys mialas kamizelke chyba z zary z kapturem takim futrzanym? Czy cos myle? Jesli tak, to jaki to rozmiar? Masz ja jeszcze? Potrzebuje cos takiego kupic mlodemu na wiosne :-)
 
reklama
Dziewczyny, nie pamiętam dokładnie, ale to jest raczej to łóżko Brimmes.
Ja odkurzam i myję od razu:sorry2: i powtarzam co 2 dni.. nie wyobrażam sobie mycia nieodkurzonej podłogi:sorry2:
ja tez nie,po 2 dniach to ja mam tyle smieci,pod stolem ,wlosy itp ze wszystko bym rozmazywala....
ale widocznie Lenka tak nie ma;-)

Aga ja tez ze wsi :-Dale nie uwazam chodzenia w butach ,no chyba ze cos zapomne i musze sie wrocic...
 
Do góry