reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

reklama
Wystarczą te zaczepy, które są, choć nie są całkiem sztywne, ale dzięki temu można przypiąc do fotelika, wózka i łóżeczka.
 
W foteliku możesz ustawiać je bliżej lub dalej i tak samo w wózku, bo można zmienić kąt nachylenia.
 
Czesc,
tak Wando, chodzilo mi o puzle tego wlasnie rodzaju. Myslalam o tych:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83344188
albo o tych:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82730302

Wydaje mi sie, ze dla takich maluchow jak nasze tez moga sie przydac (wlasnie do lezenia na brzuszku, pod mate, do zabawy), a za kilka miesiecy przy raczkowaniu jak znalazl :)

A to ja Wam sie pochwale jakie buciki kupilam mojego Kubusiowi. Jego pierwsze powazne butki ze skory :):
buciki5zd.jpg


Pozdrawiam,
Agnieszka

P.S. 1. Wczoraj bylismy na usg bioderek i ciemiaczka - i wszystko dobrze :) Bardzo sie ciesze, bo Kubus byl ulozony miednicowo, wiec wieksze prawdopodobienstwo bylo, ze moze miec cos z bioderkami. Ale wszystko jest w porzadku :)

P.S. 2. Co myslicie zeby utworzyc nowy watek nt. osiagniec naszych dzieci? Moglibysmy chwalic sie pierwszymi swiadomymi usmiechami, chwytaniem zabawek, itd.
 
reklama
Dziewczynki wszystkie rzeczy sa super, super. niebędę wymieniac pokolei po troche się tego nazbierało ;D
My matę edukacyjna mamy pożyczoną od kumpeli. Jej synek jest z tego samego rocznika, ale starszy o 9 m-cy, także wszystko czego już nieuzywa pozycza nam :D :D
 
Do góry