reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Mmm wiem ze cie cieżko ale masz pod sercem jednego najważniejszego o trzeba w niego wierzyć !!! A poprzednio jak było?
A ja tak na szybko , dzisiaj oficjalnie zaczynamy z M wakacje wiec z doskoku będę was podczytywać :)
Kasik kochana 3mam
Mocno kciuki za ciebie i moc fluidkow wysyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny z Gemety Gdynia - w końcu się przenoszą do nowej siedziby - wizyty od 21 lipca będą już pod nowym adresem :tak:

mmm, maluszek którego dostałaś na pewno z Tobą zostanie na długo, trzymam kciuki za Was :tak:
Genna - udanego wypoczynku, dbaj o Was :-) ja jeszcze cały miesiąc muszę czekać na urlop mojego m :dry:
 
Mmm, kciuki za twojego maluszka nie stresuj się będzie dobrze.

Genna, to wypoczywaj i nie przesadzaj ze słońcem ;)

Infinity, nawet dostałam SMS z kliniki ;) 24.07 zobaczę jak wygląda nowa siedziba :)
 
reklama
Magda a mi nie wysłali :-p ciekawe kiedy ja będę miała wizytę, na pewno 31.07 mam połówkowe w Gamecie ale w przyszłym tygodniu mam nadzieję że będę wyniki amniopunkcji i wizyta u genetyka który przyjmuje właśnie w czwartki - a na którą masz wizytę?
 
Do góry