reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Invictowe dziewczyny wiecie może, czy jak zrobie badanie bety w sobote to tego samego dnia bede miała wyniki? Czy może w weekend laboratorium działa na innych zasadach?
 
reklama
Kotuska... u mnie bylby problem zeby zrobic w sobote badanie i miec jeszcze wynik w ten sam dzien...:tak:

Marikka moze zadzwon i zapytaj czy jak pojdziesz w sobote zrobic badanie czy bedziesz miala zrobione w tym samym dniu....:tak:

Kasik ja sie nie znam w w ogole na tym.... ciekawa jestem jakie mi wyjda badania... :tak:
 
Kotuska aaa chyba ze... kiedys pobierali mi krew w klinice w sobote i wynik byl na poniedzialek....:tak: no ale jak u was tak jest no to super.. wiec mysle ze bete tez bym musiala czekac do poniedzialku.. .
 
Kotuska aaa chyba ze... kiedys pobierali mi krew w klinice w sobote i wynik byl na poniedzialek....:tak: no ale jak u was tak jest no to super.. wiec mysle ze bete tez bym musiala czekac do poniedzialku.. .

Olusia, bo to zależy gdzie dana klinika robi badania. Jeśli nie ma swojego labo to jst ograniczona działalnością labo zewnetrznego.
Invicta ma swoje labo i wiem że pracują całą dobe.
 
Kotuska83 w mojej klinice z tego co zaobserwowalam maja wyniki z laboratorium ktore znajduje sie na 1 pietrze a klinika na 3.. a z tego co wiem to laboratorium nie jest czynne w weekend, no chyba ze sa jakies pojedyncze dyzury.. ale tego do konca nie wiem...
 
Witam piątkowo wszystkie Kobietki...rzadko tu ostatnio bywam i się udzielam, ale mocno trzymam za Wszystkie kciuki!

Dziś proszę Was o kciuki za moją starszą siostrę, ponieważ koło 15 pojechała na szpital.... była u lokalnego gina okazało się, że jest rozwarcie na 1 palec :shocked2:... ale w szpitalu za pół godziny okazało się, że to nie rozwarcie jednak, a skracająca się szyjka - obecnie jest w 23 tc - ma być dziewczynka i musi być dobrze :-( ...leży na oddziale - zostawili ją, leci już kroplówka, dali magnez i no-spę .....i powiem Wam szczerze, że ja mam dość jak się tego wszystkiego naoglądam i nasłucham! aż mi się kur....... odechciewa tych wszystkich starań :szok: ! dopiero co w lutym moja młodsza siostra pochowała dzieciątko, bo odeszły jej wody (22 tc - Oluś) teraz starsza siostra! mam dość :no2: błagam trzymajcie za nią i Niuńkę kciuki! dziękuję!

Jak wszystko wróci do normy - będę częściej!
 
reklama
Madziula, kciuki za twoją siostrę, oby z nią i malutką było wszystko dobrze :tak:


Ja po wizycie ;) malutka ma serducho jak dzwon :) Wszystko działa jak powinno, wymiary odpowiednie do wieku ciąży, wszystkie żyły tak jak powinny być. Ulżyło mi ;)
 
Do góry