reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Odpoczywamy do poniedziałku! Czy u Was też takie upały/duchoty?

CZERWIEC


27 - tiutienka - wizyta u gina po weryfikacjach??
29 - anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
30 - KasiaAnna - ponowne spotkanie z Kropkiem - usg

LIPIEC

8 - Hess - usg ciąży
9 - kaiiina - wizyta kontrolna u gina prowadzącego ciążę
12 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
27 - Hess - usg ciąży

SIERPIEŃ

8 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę

WRZESIEŃ

6 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
8/9 - Hess - termin porodu ??


Kogoś dopisać, coś zmienić?
 
reklama
Madziula !
Dlatego my kobiety dla takich widoków jesteśmy w stanie zrobić wszystko [emoji18]
Warto się kłuć i żyć dłuższy czas w stresie- nagroda w postaci takich widoków jakie Ty masz - bezcenne.
Gratuluje słodziaka!

Hess
Przeczekam bo może rzeczywiście sie wszystko unormuje. wczoraj aż mnie buzia bolała tak mnie wysypało [emoji58]
Upał jest okropny!
Nie ma czym oddychać, troszkę wiaterku by się przydało [emoji846]
Ja po nocy nawet nie odsłoniłam okien żeby było chłodniej, wiatraczek włączony, woda przy łożku i do przodu [emoji5]
Teraz jeszcze meczyk hehe
Miłego dnia!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madziu gratuluję z całego serca! Maleństwo tak podobne do mojej ze ho-ho! Za 3 dni juz 4m... kiedy to zlecialo? Cieszcie się sobą! Piękne chwile przed Wami:) ja juz tęsknię ;) pozdrowienia dla wszystkich:)
Kochane warto walczyć!
Każdej zostanie to wynagrodzenie! Czasami nawet nie wiemy kiedy;)
Hess ;) :* widzę, że przygotowania remontowe pełna para! Piękny pokoik bedzie:)



Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ależ u mnie wichura i burza były, potem lało. Fotele plastikowe z tarasu odlatywały i doniczki z kwiatami.
Teraz już jest spokojnie i chłodniej. Robię przeciągi by wywietrzyć pokoje.

Jutro trzymamy kciuki za tiutienkę i jej nowy plan :)

tiutienka -
masz jutro wizytę?

CZERWIEC

27 - tiutienka - wizyta u gina po weryfikacjach??

29 - anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
30 - KasiaAnna - ponowne spotkanie z Kropkiem - usg

LIPIEC

8 - Hess - usg ciąży
9 - kaiiina - wizyta kontrolna u gina prowadzącego ciążę
12 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
27 - Hess - usg ciąży

SIERPIEŃ

8 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę

WRZESIEŃ

6 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
8/9 - Hess - termin porodu ??


Kogoś dopisać, coś zmienić?
 
Ja sie dziś nie najlepiej czuje, rano miałam mdłości, ale jakoś minęły, nie dawno się obudziłam spałam godzinkę w ciagu dnia, plamienia jakby się nasiliły nie wiem co o tym myślec.
Pogoda tez dziś dziwna może tez przez nią się nie najlepiej czuje .
Jak jutro tak bede się czuła to jadę do kliniki na kontrole bo coś mam złe przeczucie.
A jak u Ciebie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
KasiaAnna - pewnie, jak coś jedź do kliniki, a nawet jak trzeba zgłaszaj się na IP od razu. Współczuję mdłości, ale cóż......takie uroki ;)
U mnie nieco lżej, bo chłodniej, więc z rana nie miałam dłoni spuchniętych, a poza tym ok. Jakoś leci, choć robi się ciężko.

Cisza tu straszna.......dziewczyny się nie starają.

tiutienka - a co u Ciebie? Jak się czujesz?
 
Mam nadzieje tylko ze to są dobre objawy , jeśli tak ma być przyjmuje wszystko na klatę i z miła chęcią wszystko z niosę byle by było dobrze. Tak naprawdę gdyby nie te plamienia nie panikowałabym tak. Ogólnie pojadłam sucharków chyba z 10 wciągnęłam nosem i mi o wiele lepiej [emoji5]
No tak przez te temperatury puchnie co nieco . Takie upały strasznie są niebezpieczne , trzeba uważać i uciekać do chłodnego schronienia.

Cisza tu bo nas mało chyba dlatego [emoji58] ciekawe co u Moniki u której okazało się ze ma ciąże ZD ... Ciekawa jestem jaka podjęła decyzje i co dalej robi.

Tiutienka na pewno w ciszy zbiera siły na kolejne podejście i Na pewno niedługo do nas zawita.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry