reklama

Zarwane nocki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2006r.' rozpoczęty przez Magduska, 7 Listopad 2005.

1. Magduska

Magduska Mama 2 super chłopaków

Cześć dziewczyny. Czy wy też nie możecie spać po nocach. Ja już nie mam siły. Kolejna noc z rzędu a ja zasypiam koło 5 rano i śpię do 8. Nie mogę do tego zasnąć w dzień. Młody jest najbardziej aktywny jak ja się kładę do łóżka. HELP!! ??? ??? ???

2. karola7

karola7 Fanka BB :)

Magduska, ja wprawdzie ostatnio uspiam już po kilku stronach przeczytanej ksiązki (koło godz. 21), ale mialam tak samo w ciąży z Matim. podobno w ostatnim trymestrze to sie zdarza. Wyczytałam gdzieś w mądrych książkach, że cieple mleczko przed snem i grube skarpetki pomagają. Trzymam kciuki za przespana nockę.

3. reklama
  4. dynia

dynia papla maniakalna

Ja nie wiem o co w tym wszystkim chodzi.
    Przed ciążą nie mogłam spać w dzień absolutnie a w nocy to ok.3, 4 zasypiałam.
    W czasie ciąży to sen mnie możył w o każdej porze dnia i nocy, abym tylko się położyła to już spałam. A od jakiegoś tygodnia zaczyna wracać bezsenność. Na razie do północy mnie męczy więc nie jest tak źle. Nie wiem jak będzie dalej?
    Kiedyś, w domu, to z ojcem siedzieliśmy w bezsenne noce paliliśmy papierosy i gadaliśmy. Latem to na balkonie gapiliśmy się w niebo, jedliśmy lody i też paliliśmy i gadaliśmy aż przyszedł sen.
    Teraz nie wiem co wymyślę, obym nie zaczęłą z nudów podjadać, bo to by było straszne w skutkach.
    Książka - dobra myśl, pięknie oczki skleja, tylko trzeba się do drugiego pokoju przenieść, żeby mężu nie świecić po oczach.

5. Magduska

Dobrze, że mam egzamin warunkowy hehe mam przynajmniej w nocy co robić. hmmm tylko podejrzewam jakość tej nauki nie będzie najlepsza heh ::)

6. dynia

dynia papla maniakalna

A ludziska gadajo, ze na dziecko tej mądrości przejdzie, jak sie mama w ciąży tak uczy :laugh: :laugh: :laugh: To sie ucz, pilnie ucz, dziecku potem bedzie łatwiej szło, jak skorupka za młodu nasiąknie :laugh: :laugh: :laugh:

7. Kira25

Kira25 Fanka BB :)

A ja juz glupia myslalam, ze ten watek jest o tym, czego sie najbardziej boje, jak mala juz bedzie z nami. Jestem makabrycznym spiochem i teraz tez lulam jak susel i strasznie sie boje ciaglego niewyspania z powodu zarwanych nocek, jak bede musiala do malej wstawac..... Moze dziwna jestem, ale tego sie najbardziej boje z mojego rodzicielstwa :-)

8. Magduska

No to ja nie powinnam mieć większego problemu z wstawaniem w nocy jak się dzidzia urodzi hehe bo teraz mam już wprawę :-)

9. Myfa80

Myfa80 mama Hubcia i Wojtusia

Magduska kilka nocek takich juz zaliczylam...male ostro dalo mi w kosc...osttanio po usg tak brykalo ostro...mam teraz jakas faze picia kawy inki z mlekiem i powiem Ci ze zaspiam po niej :)

10. reklama
  11. Magduska

Oj ja nie cierpię inki brrrrrrrrrrr. A zasypiać to owszem zasypiam ok 22 ale na 15 minut więc się nie liczy hehe, po czym budzi mnie kop!!. Brzuch mi już podskakuje tak śmiesznie od tego WIELKOLUDA ;-)

12. karola7

karola7 Fanka BB :)

Inke kupilam sobie ostatnio w sklepie i tez popijam. Może dlatego tak duuzo śpię. A najbardziej chcialo mi sie smiac jak sobie zrobiłam inkę a Mtuś na to, ze mi nie wolno teraz przecież pic kawy. Pilnuje mnie mały, ale to dobrze :laugh:

Poleć forum