reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAŚNIAD GRONIASTY ... to już wspomnienie !!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Dorcia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Luty 2013
Postów
4 068
Miasto
:)
Witajcie :)

czekam tu na Was moje kochane....tutaj moderatorzy są naprawdę w porządku i nikt nam nie będzie dawał zbędnych "rad" !!!

Zaśniad dla Nas to już wspomnienie !!! Teraz będzie tylko lepiej !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
bardzo się cieszę!!!! i widzę, że masz już przeczucie że będzie chłopiec:))) sprawdzałam dzisiaj pocztę chyba z 10 razy, żeby zobaczyć czy już napisałaś:) na kiedy macie termin wyliczony przez gina?? chyba tak czy inaczej będziesz lutówką;)
 
Dorcia serdeczne gratulacje :happy: czytam regularnie wątek o planowaniu płci i znam mnj. Twoją historię i jakoś nie doczytałam o Twoim szczęściu :-) super wieści
 
Bada WITAJ .... dopiero przed chwilką pochwaliłam się na wątku o planowaniu płci :-D
Ty kochana już prawie drugi trymestr zaczynasz...ja też chcę !!!

Sylwia cieszę się że Cię "widzę ". Według usg i ostatniej miesiączki termin wychodzi 18 lutego ...ale ja tak daleko nie wybiegam w przyszłość ( przynajmniej na razie )
Na tą chwilę walczę ze złym samopoczuciem po Luteinie ... koszmar po prostu. Ale cóż jak trzeba to trzeba. Czekamy na resztę dziewczyn ?
 
Dorcia kciuki za Ciebie i fasolkę zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& będzie dobrze i w nowym roku powitamy nasze maleństwa :happy:
Sylwia za Ciebie również kciukam &&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Dorciu a dałaś im jakoś znac?? nie wiem czy chcesz tam pisac? fajnie by było gdyby dziewczyny dołączyły :)))

Dziękuję Bada :))) Tobie gratuluje Maluszka:)) może i ja niedługo dołączę do Was mamusie;))
 
Sylwia miałabym prośbę ...może powysyłaj im PW z linkiem tutaj ??? Bo boję się że jak się pojawię to będę śledzona przez DM. A jak wyślesz prywatne wiadomości to ona nie będzie wiedzieć ...chyba że się tak nie da ?

Kochana masz już kciuki i fluidki od BadaM i moje więc teraz czekamy na pozytywny teścik !!!
 
PW tam nie działa.podam im maila mojego i jak mi odpiszą to im prześle link:) ale będą miały niespodziankę:))
 
Sylwia racja ...pw nie działa żeby pewnej DM nie obgadywać !!! Tu na BB nie ma takich rzeczy ... spokojnie można rozmawiać o wszystki i masz pewność że nikt Cię skrytykuje ...a jeśli znajdą się takie osoby to można zrobić wątek zamknięty i jest spokój ... lubię BB :)
 
reklama
Kochane jadę do pracy ...jutro również więc zobaczymy się na forum dopiero w niedzielę
Miłego dzionka kobitki ... pięknej pogody weekendowej
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry