reklama

ZAŚNIAD GRONIASTY ... to już wspomnienie !!!

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Dorcia, 26 Czerwiec 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dorcia

Dorcia Fanka BB :)

Witajcie :)

czekam tu na Was moje kochane....tutaj moderatorzy są naprawdę w porządku i nikt nam nie będzie dawał zbędnych "rad" !!!

Zaśniad dla Nas to już wspomnienie !!! Teraz będzie tylko lepiej !!!

Ostatnia edycja: 26 Czerwiec 2014
  2. Sylwia2410

Sylwia2410 Zaciekawiona BB

bardzo się cieszę!!!! i widzę, że masz już przeczucie że będzie chłopiec:))) sprawdzałam dzisiaj pocztę chyba z 10 razy, żeby zobaczyć czy już napisałaś:) na kiedy macie termin wyliczony przez gina?? chyba tak czy inaczej będziesz lutówką;)

3. reklama
  4. bada m.

bada m. Fanka BB :)

Dorcia serdeczne gratulacje :happy: czytam regularnie wątek o planowaniu płci i znam mnj. Twoją historię i jakoś nie doczytałam o Twoim szczęściu :-) super wieści

5. Dorcia

Bada WITAJ .... dopiero przed chwilką pochwaliłam się na wątku o planowaniu płci :-D
    Ty kochana już prawie drugi trymestr zaczynasz...ja też chcę !!!

Sylwia cieszę się że Cię "widzę ". Według usg i ostatniej miesiączki termin wychodzi 18 lutego ...ale ja tak daleko nie wybiegam w przyszłość ( przynajmniej na razie )
    Na tą chwilę walczę ze złym samopoczuciem po Luteinie ... koszmar po prostu. Ale cóż jak trzeba to trzeba. Czekamy na resztę dziewczyn ?

6. bada m.

bada m. Fanka BB :)

Dorcia kciuki za Ciebie i fasolkę zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& będzie dobrze i w nowym roku powitamy nasze maleństwa :happy:
    Sylwia za Ciebie również kciukam &&&&&&&&&&&&&&&&&

7. Sylwia2410

Dorciu a dałaś im jakoś znac?? nie wiem czy chcesz tam pisac? fajnie by było gdyby dziewczyny dołączyły :)))

Dziękuję Bada :))) Tobie gratuluje Maluszka:)) może i ja niedługo dołączę do Was mamusie;))

8. Dorcia

Sylwia miałabym prośbę ...może powysyłaj im PW z linkiem tutaj ??? Bo boję się że jak się pojawię to będę śledzona przez DM. A jak wyślesz prywatne wiadomości to ona nie będzie wiedzieć ...chyba że się tak nie da ?

Kochana masz już kciuki i fluidki od BadaM i moje więc teraz czekamy na pozytywny teścik !!!

9. Sylwia2410

PW tam nie działa.podam im maila mojego i jak mi odpiszą to im prześle link:) ale będą miały niespodziankę:))

10. reklama
  11. Dorcia

Sylwia racja ...pw nie działa żeby pewnej DM nie obgadywać !!! Tu na BB nie ma takich rzeczy ... spokojnie można rozmawiać o wszystki i masz pewność że nikt Cię skrytykuje ...a jeśli znajdą się takie osoby to można zrobić wątek zamknięty i jest spokój ... lubię BB :)

12. Dorcia

Kochane jadę do pracy ...jutro również więc zobaczymy się na forum dopiero w niedzielę
    Miłego dzionka kobitki ... pięknej pogody weekendowej

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum