reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zatwardzenie u 3 latka

mamuśka24

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Styczeń 2012
Postów
499
Miasto
londyn
witam proszę o poradę moja mała wczoraj dostała takiego zatwardzenia że aż zwymiotowała przy napinaniu się. wstrzymała kupkę ale dzisiaj zdążyła zrobić na szczęście już 2. martwi mnie bo przy dzisiejszej kupce znów zwymiotowała, dodam że kupki sa zbite ale ze śluzem. czy te wymioty to efekt napinania mięsni brzuszka? nie używamy żadnych żadnych probiotyków,i leków regulujących trawienie. to nasza 2 taka akcja więc do tej pory nie przejmowałam się jej zbitymi kupkami ale wczoraj tak się męczyła że nie mogłam na to patrzeć.
czy powodem może byc zmiana ketotifenu na zyrtec?(to jedyny lek jaki podaję córci)
 
reklama
Witam, leki które Pani wymieniła nie mają wpływu. Trudno powiedzieć co było przyczyną wymiotów, jeśli była najedzono to silne napięcie brzucha mogło spowodować ucisk na żołądek. Zdecydowanie należy pilnować aby dziecko więcej piło, wody lub rozcieńczonych soków owocowych, jadło więcej surowych owoców. 3-latkowi może Pani okazjonalnie zaserwować domowej roboty popcorn, zawiera dużo błonnika.
 
dziekuje za rady, popcorn to dośc częsta przekąska mojej małej, własciwie jej dieta jak powiedział dzisiaj lekarz jest bez zarzutów. nie mam pojęcia co mogło zatrzymac ją az do takiego stopnia. zaczynam obawiać się że to obawa przed korzystaniem z toalety ,może za bardzo naciskam na małą.
dziękuję jeszcze raz za odpowiedz .pozdrawiamy
 
Do góry