reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zawiadomienia o narodzinach :)

reklama
KATUŚ OGROMNIASTE GRATULACJE !!!
NO I WITAJ HANIU !!!!
POZDROWIONKA I GRATULACJE DLA DZIELNEGO TATUSIA !!! :-) :-) :-) :-) MOC USCISKOW I BUZIACZKOW !!!!!!
 
Katka,gratulacje ogromnieaste...a teraz szybko wychodźcie z tego szpitala i pokazujcie sie u nas zdjęciowo :))
 
Witam drogie Panie i bardzo dziękuję za wszelkie miłe słowa w imieniu małżonki oraz swoim. Niedawno wróciłem ze szpitala. Obie Panie są całe i zdrowe, co mnie urzekło, to fakt, że po kilkunastu godzinach bez snu oraz posiłku Katka wyglądała...poromieniście!!!

To wspaniałe doświadczenie wiedzieć, że ta, dość, niebezpieczna ciąża została dzisiaj(właściwie to już wczoraj) pomyślnie zakończona i najdzielniejsza kobieta jaką mam przyjemność znać, przez cały czas jej trwania nie traciła zapału i wewnętrznej dyscypliny. Iskierki radości w oczach mojej ukochanej zostaną w mi pamięci na bardzo, bardzo długo.

Pragnę przekazać pozdrowienia wszystkim Paniom (oraz Panom) z tego forum od Katki - żony najszczęśliwszego faceta na planecie...

A teraz kilka zdjęć - wybaczcie słabą jakość i mizerny "warsztat" - to nie ja w tym domu jestem specjalistą od pstrykania fotek ;)

Hania i Katka w "sali wybudzeń"
hania1kf5.jpg


Hania... chyba wdała się w tatę... tak jak on - uwielbia spędzać czas na drzemkach ;)
hania2za7.jpg


To zdjęcie upamiętnia pierwsze chwile Hani w objeciach mamy...
hania3cd6.jpg


21-szy wrzesień 2006-go roku to bardzo szczęśliwy dzień w życiu tej rodziny...
hania4lw0.jpg


PS. W tym miejscu chciałbym podziękować też wszystkim pielęgniarkom i położnym Pierwszego Oddziału Ginekologiczno-Połozniczego Szpitala przy ul. Polnej w Poznaniu za życzliwość i troskliwą opiekę nad Katką oraz wyrozumiałość wobec mojej osoby :D
 
Katce raz jeszcze gratuluje, wytrzymalosci, wspanialej corki i meza-przez ktorego slowa plynie tyle radosci i milosci do Was :tak:
Niech sie Wam Wasza Hania rozwija zdrowiutko :happy:
Gratulacje
 
reklama
Katuś - wielkie gratulacje jeszcze raz dla Ciebie i męża jakże dzielnego w ych trudnych dla Was sytuacjach kiedy nie wolno było tracić hartu ducha i przezwyciężyć wszytskie trudy ciąży i otoczenia

Ale się pobeczałam jak dziecko - cieszę się z Wami i życzę szybiego powrotu do domku z malutką Hanią :tak::tak:
 
Do góry