reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia fasolek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny tak czytam Wasze posty i zaczęłam się zastanawiać, skoro mi lekarz na usg w 6tygodniu napisał CRL=38mm to aby na pewno możliwe jest, zeby takie duże już było?
 
reklama
Dziewczyny tak czytam Wasze posty i zaczęłam się zastanawiać, skoro mi lekarz na usg w 6tygodniu napisał CRL=38mm to aby na pewno możliwe jest, zeby takie duże już było?

38 na pewno ma pęcherzyk:) CRL w tym okresie to maksymalnie 10 mm, pewnie czeski błąd, jedno z drugim się przestawiło. Bo napisała, taaaaaak? a nie jest na wydruku?
 
Jak to mój mąż wuefista stwierdził: widać już łapki i piłkę do ręcznej... :-)


Już ma prawie 2 cm... :tak:
 

Załączniki

  • skanuj0002.jpg
    skanuj0002.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 123
  • skanuj0004.jpg
    skanuj0004.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 110
Ulisia, a ta kropeczka nad dzidzią to co to ?
Niesamowite, jak przez dwa tygodnie te nasze dzidzie się zmieniają. :-D
 
Piłka do ręcznej :-D

A tak serio to ciałko żółte. Ono się podobno tym odżywia, czy jakoś tak.
 
reklama
SylwiaZG - dokładnie napisał na kartce tak: GS=21,5 mm, CRL=38mm, YS=3,9mm
Nic z tego nie rozumiem. Napisał też OM=8 tyg 2 d, ale napisał też, że GS, CRL i YS odpowiadają 6 tyd 2 d.

Zielona jestem w tym wszystkim. Dlatego z niecierpliwością czekam do 11 marca, po 1 będzie więcej widać, po 2 lepszy sprzęt, po 3 bardzo chcę wiedzieć czy wszystko z moją fasolką jest okej.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry