reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Drugie urodzinki Gracjanka:

1. wjezdza tort

2. i dmuchamy

3. tort zeszłoroczny


Oba torty robiłam własnorecznie i bez niczyjej pomocy i moze to kogos zdziwi, ale koszt tegorocznego tortu wyniósł mnie 13 złotych, a zeszłorocznego 22 złote.
 
reklama
Wasze dzieciaczki sa sliczne.
Pozazdroscilam Wam troche i tez wrzuce pare fotek. :tak:
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    64,7 KB · Wyświetleń: 19
  • 2.jpg
    2.jpg
    51,1 KB · Wyświetleń: 20
  • 3.jpg
    3.jpg
    52,6 KB · Wyświetleń: 19
  • tort.jpg
    tort.jpg
    89 KB · Wyświetleń: 27
  • sanki1.jpg
    sanki1.jpg
    53,6 KB · Wyświetleń: 18
  • sanki.jpg
    sanki.jpg
    74,6 KB · Wyświetleń: 27
Super nasi dwuletni mezczyżni
Co do tortów to ja niestety nie mam zdolnośći do pieczenia jakichkolwiek ciast, z tortem, zdobieniem itp. byłaby katastrofa w zwiazku z powyzszym nawet nie zamierzam probowac:-D. Torta zmowie albo w cukierni, albo u jakiejs babki, jeszcze nie wiem. Z cukeirni mozna by kupic jakis fajny kształt, ale za to od "baby" lepszy, no coz przemyslimy i zdecydujemy
 
Przystojniacy!!!

Ja torcik zrobię sama tzn. babcia upiecze biszkopty (jest w tym mistrzynią) ja zrobię krem i wyżyję się artystycznie i będziemy mieli misia Koalę :tak:
Bo w cukierniach to faktycznie ceny z kosmosu!!
 
Ślinka cieknie jak się patrzy na te torty:-D;-)no a ceny są z kosmosu :dry:mój kosztował "tylko" 40zł ale nie był za duży.
 
reklama
Skakanka sliczny ten Wasz torcik i w sumie nie drogi. U nas takich typowo dzieciecych, to ponizej 50-60zl nie kupisz, a w jednej cukierni to chca 50zl za kg, a torty robia w granicach 3 kg. :angry::szok:
 
Do góry