reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG naszych maleństw

P.S Jak sie przypatrzycie to widać rączkę i nóżki:-) Ogólnie to dzidzia stoi na główce a na usg ( muszę sie pochwalić :happy:) widać było jak macha rączką aż się popłakałam że wzruszenia :happy2:
 
reklama
2,3 cm :-) Już jest całkiem spory. Muszę się przyznać że jak usłyszałam bicie serduszka ton tak jakby mi kamień z serca spadł. Strasznie sie bałam czy wszystko jest w pożądku, a teraz już wiem ze maleństwo jest całe i zdrowe mimo tego że mam niedoczynność tarczycy.
 
A ja dzisiaj bylam na usg ... i lekarz powiedzial ze to moze ... 6 tydzien wynika z USG widac bylo pulsowanie .... :) CIMG2388.jpg
 
Cudne!!!!!!!!!!!!!!!! Az napatrzec sie nie mogę!!!! Gratuluje pięknych fasolek!! ja w pon ale jak zla pogoda to nie bedzie ;-(
 
reklama
Do góry