reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG naszych maleństw

001.jpgA to moje dzisiejsze zdjątko 9tc.:)
 
reklama
Margaritko super!!!! gratuluje a teraz wkońcu i oczekiwane moje..i tak spać juz nie mogę mąż mnie zbudzil jak się szykowal rano PC070005.jpgPC070001.jpg
pencil.png
pęcherzyk wielkości 4,49cm a dzidzi 2,38cm cialko zólte 0,60cm Więc wszytsko cacy jak ja 9mm a i mierzyl przeziernosc karkową i na 9 tydz bylo 0,33 mm wiec mówil ze w okolicy 14 tc powinno byc w normie....
 
Ostatnia edycja:
Margerita to co rodzimy razem?? ehehe ja mam 4-7 lipca w razie W ja wczorajsze Usg heheh ;-) a 25 czerwca mam wesele brata rodzonego... bedzie się dzialo...
 
zuzu dzidzia piękna i zdjęcia masz czyściutkie moje brzydko wyszlo bo z pełnym pęcherzem byłam:sorry: już nigdy tak nie zrobie.A co do porodu hmmm mi lekarz już mówił u mnie jest ryzyko peknięcia macicy i na bank 2 tyg wcześniej mam miec cięcie ale jeszcze dużo czasu zobaczymy jak to będzie.;-)
 
reklama
Do góry