reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Dziękuje ja wczorajszej wizyty tez nie mogłam się doczekać denerwowałam się strasznie. Niby wszystko oki żadnych plamień nawet od czwartku młodości powoli mi przeszły jak się czułam 2/10 to teraz 7/10 ale zawsze głupia podświadomość działa. Pani doktor mnie uspokoiła więc teraz będę już spokojniejsza . U mnie nastepna wizyta 3 grudnia USG prenetalne.
 
grabola super fotki:) gratuluję:)

ja dziś po wizycie i usg genetycznym:) wszystko jest dobrze, maluszek fikał jak szalony, widziałam nosek, rączki, paluszki, stopki:) maleństwo ma ok 6cm i wg usg 12t5d:) powiedział, żeby nie brać już kwasu foliowego, wyniki w normie więc witamin też jeszcze nie łykać..dobrze się odżywiać to zalecenie;) moja waga na dziś 45,800:D

tutaj maluszek;dd
 
Lukrecja bardzo mi przykro. Trzymam kciuki ,żeby szybko udało się następne serduszko zobaczyć.
Grabola super maluszek. Gratulacje.
Ja wczoraj byłam na pierwszej wizycie. Ciążą potwierdzona. Serduszko nawet już jest. Według usg ciąża młodsza o tydzień. Tylko doktora zaniepokoiła torbiel na jajniku. Czy któraś też tak ma? Trochę mnie nastraszył ten doktorek. Ale powiedział żeby się tym nie przejmować bo podejżymy to na następnej wizycie. No i z racji mojej pracy od dziś mam L4. Wreaszcie mam nadzieję odpocząć.

Też mam torbiel na lewym jajniku ma 4 cm przez nią miałam pare razy krwiste plamienia ale z dzieckiem jest wszystko ok. Muszę brać duphston 3 razy dziennie i lekarz będzie kontrolował na każdej wizycie czy to cholerstwo nie powiększa się razem z ciążą. Jeśli zostanie bez zmian to nic z tym nie robimy dzięki lekom może się to wchłonąć a jeśli będzie rosło to po którymś tc można to usunąć :)
 
Po wczorajszej wizycie ok - fasolka ma 3,14cm, wyniki badań bardzo dobre, założyła mi kartę ciąży ale muszę iść do kardiologa bo nie podoba jej się moje ciśnienie - zwiększyła mi dawkę Dopegytu na 3x1 i to chyba na tyle :)
 
reklama
grabola super fotki:) gratuluję:)

ja dziś po wizycie i usg genetycznym:) wszystko jest dobrze, maluszek fikał jak szalony, widziałam nosek, rączki, paluszki, stopki:) maleństwo ma ok 6cm i wg usg 12t5d:) powiedział, żeby nie brać już kwasu foliowego, wyniki w normie więc witamin też jeszcze nie łykać..dobrze się odżywiać to zalecenie;) moja waga na dziś 45,800:D

tutaj maluszek;dd

Piękności. Wygląda na totalnie zrelaksowane :)

Grabola - super! :)

Justyna - nie martw się. Będzie dobrze.
 
Do góry