reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Dzieki dziewczyny. Troche jestem rozczarowana bo moje dziecko stalo sie bardzo samodzielne przez te pare dni...
Ale przynajmniej wiem ze sobie poradza jak pojde rodzic. Mam nadzieje ze do 27 maja zrobią mi cc. ;)
 
my po wizycie. Emil ma 2.5 kg i pani powiedziała, ze calkiem normalne dziecko:) Ciesze sie bo sttaszyli ze bedzie wielki:) Jest usadowiony bardzo nisko głową co pewnie ppwoduje te moje bóle w kroczu no a jego Tatus jak sie okazuje caly czas caluje go po dupce:)) Lekarka nie umie mi powiedzieć czy urodze przed czy po terminie, juteo juu 37tc wiec pewnie i tak niedlugo... Achh a ja mam taki zly stan psychiczny, niczym nie spowodowany, ze sama siebie nie poznaje:(
 
reklama
Do góry