reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

a to my :) swiatecznie ;-)
 

Załączniki

  • myyyyyyy..jpg
    myyyyyyy..jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 54
reklama
No i My też :-)
 

Załączniki

  • Zdjęcie477..jpg
    Zdjęcie477..jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 40
  • DSC00924..jpg
    DSC00924..jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 34
  • DSC00897..jpg
    DSC00897..jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 33
  • DSC00920..jpg
    DSC00920..jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 34
reklama
Super dzueciaczki i już jakie duże.
Nie sposób wymienić wszytskich ale i nasi chłopcy już tak wyrosli a dziewczynki słodziutkie:)
Adrianek taki słodziak, Bartulek ma przecudny uśmiech, Wiktorka lok jak u mojej a te oczka, NOwa mamusia też ma śliczną córcie, a nasza Hania - wydaje się największa a jest taka słodka, te Jej włoski są fantastyczne, Michaś też już taki duży się wydaje, Panieneczka stojąca w łożeczku mnie zadzwiiła i nie tylko urodą ale i umiejętnościami. Oliwierek to słodki pączuś, Nikodemek świetne włoski i ten uśmiech, Maju my też mamy w tą niedziele chrzciny TY ślicznie wyglądałaś i pragnę Ci złożyć życzonka, byś była zawsze taka szczęśliwa jak na zdjęciu i byś kroczyła drogą wskazaną przez Jezuska:)
Jęsli kopgoś pominęłam przepraszam wszytskie nasze pysiaki są słodziutkie naprawdę śliczne te nasze wrześniowe dzidziusie:))
 
Do góry