reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowa Cola? Czy to możliwe?

Ja sama też lubię:tak: czasami napić się coli ale dziecku na pewno jej nie dam:no:,przecież to sama chemia.Tyle jest pysznych soczków na rynku ,które dzieci mogą już pić nawet od 4 miesiąca- 100%soki gerbera-pychotka,czy te wspomniane bobofruty,a podobno najzdrowiej to pić czysta wodę:tak:
 
reklama
Większość ludzi twierdzi, że to żadna różnica, ale ja z dwojga złego wolę pepsi. cola jakoś mi nie wchodzi, zostawia posmak, który mi nie pasuje. A co do podawania coli czy pepsi dziecku, to nie wyobrażam sobie, zeby moje dziecko to piło. Pewnie jak będzie starsze, to się z colą zapozna, a na razie to chętnie pije gerberową wodę, czasami z dodatkiem soku truskawkowego herbapolu. Lubi też sok jabłkowy i gruszkowy gerbera.
 
Mojemu synkowi nie daje gazowanych napojów, zreszta kiedys przypadkowo dorwal sie do szklanki gdzie stał gazowany napoj i myslalam, ze wygnie Go na druga strone taka mine zrobil :-D ja osobiscie lubie cole ale to ja truje sie na wlasne zyczenie, ale dziecku nie daje. najbardziej smakuje mu domowej roboty kompot z wlasnych owocow i soczki, tez mamy wlasne z wlasnych owocow.

Zdaje sobie tez sprawe, ze nie uda mi sie Go uchronic przed colą i innymi paskudztwami tymu fast-foody itp. bo to nie sa juz te czasy, ze byl jeden mcdonald w polsce, teraz wszedzie to g....wno jest wszeobecne i da sie tego obejsc. I mysle, ze nie tylko wine nalezy tu zrzucac na cole bo we wszystkim co jemy praktycznie juz jest sama chemia. Niestety:-(
 
jak dla mnie te 2 slowka 'zdrowa' i 'cola' tez nie pasuja razem. My na szczescie coli, ani innych napojow gazowanych nie kupujemy....(czasem kupuje gazowana wode i to tyle jesli chodzi o gaz) Unikam jak ognia wszystkiego co ma konserwanty albo aspartam, sama takich rzeczy nie pije, wiec dziecku tym bardziej nie dam....
 
Jak można wierzyć w zdrową colę .Tyle się słyszy o zastosowaniu coli jako środka czyszczącego elementy w kuchni ,łazience i jak to można podawać dzieciom Tyle jest na rynku herbat owocowych z sokiem http://www.bifix.pl/nasze-produkty/herbaty-z-sokiem ,które są na bazie wyciągu z naturalnych owoców.Dbajmy o zdrowie naszych pociech a w późniejszym wieku będą mieli mniej kłopotów ze swoim zdrowiem
 
Dla mnie Cola i inne słodkie napoje gazowane to zabójstwo. Nasza cała rodzina tylko woda niegazowana kompot ze swoich owoców ale z odrobina cukru i sok wyciśnięty z owoców od czasu do czasu ziołowa herbatka. Tak jak pisze poprzedniczka dbajmy o zdrowie.
 
reklama
reklama
Do góry