reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda lipcowych mam :)

A ja tak z innej beczki. Przechodziła może któraś z was dziewczyny zapalenie ucha w ciąży? Mam z uszami problem od ponad roku, infekcje często nawracają, a do laryngologa nie mam jak się dostać :dry: Myślicie, że da się to bezpiecznie leczyć w ciąży?
Tak, lekarz przypisze odpowiedni antybiotyk bezpieczny w ciaży i nie ma problemu.
 
reklama
Hej! Widze ze nie tylko mi ciezko sie ruszyc ;).

A wiec udalo sie!!! W koncu dotarlam na basenik. Moj maz mi towarzyszyl.Bylo bardzo fajnie mam zamiar chodzic czesciej. Sprobuje jutro. Jedyny problem to taki ze bylam mega zmeczona i jak tylko wrocilam do domu to musialam przysnac ;P. Bardzo szybko sie meczylam w wodzie, nie plywalam jak zwykle pod woda, ale po malutku nad. Musze posprawdzac jakie cwiczenia w wodzie sa najlepsze w ciazy.

Dziewczyny polecam, ciezko jest zaczac ale chyba mozna sie wkrecic. Po ciazy bedziemy sobie dziekowaly.

A jak tam wam idzie z pilkami i innymi cwiczeniami w domu?
 
servi ja chodze prywatnie i jeste ega zadowolona ,a z cholestazą nie miałam do czynienia wiec niestety nie pomoge ;-)
 
Ja to najchetniej bym nosa z domu nie wystawiała. Mam takiego lenia w dupce że szok. A i od kilku dni nie moge spać, zasypiam dopiero nad ranem a cała noc przewalam sie z boku na bok.:baffled:
 
Ja też chodzę prywatnie;) zadowolona jestem.... ale przyznać muszę że część badań robię sama;)-cóż taki już los diagnosty laboratoryjnego;) Cholestazę w zasadzie sama zdiagnozowałam, pierwsze wyniki badań wyszły ok, więc lekarz stwierdził że pewnie proszek czy coś;) nadszedł weekend więc przez 3 dni codziennie sprawdzałam poziomy enzymów wątrobowych a one zaczęły rosnąć..... no i potem do lekarza o on mnie od razu do szpitala- domyślam się ze na następnej wizycie znów by mi kazał enzymy sprawdzić i wysłał do szpitala. potem na obchodzie w szpitalu śmiał się że sama się zdiagnozowałam.
Ogólnie gościa lubię;) I w ogóle mi blizny po cesarce nie widać i czułam się po niej super....
 
Suzanne - ja też się ZBIERAM na basen... na razie chcę przeczekać tą epidemię chorób... może za 2 tygodnie się wybiorę. Czytałam, że nie można nurkować, ale chyba krytą żabką można pływać???
 
reklama
Servi, ja chodzę prywatnie.
Fajnie, że masz możliwości i widzę, które pozwalają Ci na kontrolę swoich wyników ciązowych.

Babonka, można krytą żabą pływać, tzn ja pływam i w pierwszej ciąży też pływałam, bo taką rekreacyjną, z głową nad wodą to nie potrafię :)
 
Do góry