reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda lipcowych mam :)

Dziewczyny, dla tych, które lubią i mają czas kilka inspiracji:
The DIY Mommy - Making things for mommy, for baby and for home - Free craft patterns & tutorials
DIY maternity
SewChic: Tutorial: How to Convert Jeans into Maternity
luvinthemommyhood: maternity sewing tutorial roundup

- na ubrania ciążowe (nowe + jak stare przerobić na ciążowe);
- ubanka dla dzieci;
- dekoracje pokojów.

Strony baaardzo przypadły mi do gustu i na pewno będę je często odwiedzać?
Znacie jakieś inne? W temacie lub obok?


przeniosłam post, kota-behemota
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hejka!!! Już postanowione- idę dziś na basen. Masażystka mi wczoraj każdy mięsień na pleckach rozmasowała. Od kilku dni ścisnęło mi ścięgna na szyi i mięsień pod łopatką. Myślałam, że to przeziębienie. Ale nie- wychodzi słabość- brak ćwiczeń. Skoro ćwiczyć nie lubię, choć mam karnet na siłownię :) idę na basen. Już spakowana po pracy w tramwaj i plum!!! Zobaczymy czy polecam...
 
ja sobie kupiłam dużą piłke i znalazłam zestawy ćwiczen i kilka fimików. Fajna opcja. Lubiłam fitness z piłką
 
Hej! Huuuura udalo ci sie w koncu wybrac na basen?
Ja sie wybieram od Grudnia. Przez pierwsze trzy miesiace nie bylo mowy o jakmikolwiek wysilu, bylam padnieta i zasypialam w pracy
:zawstydzona/y:. Dzisiaj mam zamiar sie popluskac :) wszystko w torbie spakowane i po pracy wyruszam.

Laski! Musimy sie mobilizowac, bo bez tego trudno. Ruch jest bardzo dobry dla dziecka i jeszcze lepszy dla mamy :) A wiec do dziela!!!
 
ja też ostatnio zwolniłam i zaniedbałam basen, a trzeba wrócić, bo Q uwielbia się pławić w wodzie, jak hipopotam, szczegolnie, jak ma do dyspozycji deskę do pływania :)
 
Tak trzeba sie wkrecic na nowo. Ja przed zajsciem w ciaze chodzilam trzy razy w tygodniu.
Poki co nadal mi sie chce isc. Zobaczymy o 5 jak skoncze prace a za oknem bedzie ciemno :(. Trzymajcie za mnie kciuki!
 
A ja tak z innej beczki. Przechodziła może któraś z was dziewczyny zapalenie ucha w ciąży? Mam z uszami problem od ponad roku, infekcje często nawracają, a do laryngologa nie mam jak się dostać :dry: Myślicie, że da się to bezpiecznie leczyć w ciąży?
 
reklama
Do góry