reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie nasze i maluchów

reklama
:-( A mnie martwi to, że ostatnio rano boli mnie brzuch, jest twardy.. Czy Wy też tak macie, nie chcę panikować, ale to moja pierwsza ciąża i martwię się wszytskik co boli lub jest nie tak..
 
CZESC

jestem nowa.... nie moglam doszukac sie "watku glownego" :sorry2: wiec stwierdzilam ze przywitam sie tutaj...
pierwsza ciaze spedzilam w duuuuzej ilosci czasu i energii na babyboom, bylam lipcowka 2007 (urodzilam w czerwcu :tak:)... mam cudowna corcie Basie.

siedze na L4, pracuje w aptece - praca stojaco-biegajaco-skaczaca po stolkach i drabinkach i bardzo "pratkujaca" tj zarazki bez przerwy... w 6 tyg ciazy przeszlam OKROPNE przeziebienie... (przeziebieniem bym tego nie nazwala) i od tego czasu powiedzialam dosyc. Tym bardziej ze mam co i z kim robic w domu - nie chodzi mi o meza :-p ale o mloda, ktora pochlania mi wiecej energii niz pobyt w pracy czy gdziekolwiek indziej... ale jest przy tym taka szczesliwa (i ja tez), ze bardzo sobie to L4 chwale :)

...jestem z okolic Krakowa...
termin mam na 28 grudnia...

pozdrawiam wszystkie Mamuski i Fasolki!
 
Cześć mamuśki dawno mnie nie było pewnie mnie nie pamiętacie już.

Co do USG w 13 tyg to tez sie zastanawiam jak jest robione??

Dziewczyny martwie sie od kilku dni bo przestało mi cokolwiek dolegac, przestało mnie boleć podbrzusze, piersi tez prawie nie bolą a jestem teraz w 11 tyg wg @ a w 10 wg USG

Jezus powiedzcie mi czy mam sie czym martwić czy powinnam sie uspokoic wizyte u lekarza mam na 8 czerwca dopiero :no:
 
Witajcie dziewczyny! ja byłam na usg w 12 tygodniu i miałam USG wewnętrzne, wszystko było bardzo wyraźnie widać. Dostałam od razu zdjęcie pamiątkowe. To chyba zależy od lekarza jakie to USG. Mnie też już nie pobolewa ani nie kłuje podbrzusze ale za to czasem boli odcinek lędźwiowy kręgosłupa przy dłuższym chodzeniu a piersi trochę bolą ale są na pewno mniej tkliwe niż na początku. Pozdrawiam:-)
 
reklama
A ja się dziś męczę z bólem głowy, jestem nieprzytomna, nie wiem jak ja jutro wstanę na to to usg.. :no: Ale jak wrócę to postaram się napisać jak było zrobione ;))
 
Do góry