reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie nasze i maluchów

Witam was! U mnie trwają bóle głowy i czasem trochę mnie pobolewa odcinek lędźwiowy kręgosłupa ale nie wiem czy od niewygodnego siedzenia czy zbyt długiego chodzenia, ma któraś z was takie dolegliwości? Poza tym jak powinna wyglądać wydzielina z pochwy w czasie ciąży ja mam taką białą lub lekko żółtą bez zapachu czy swędzenia gin powiedziała że tak może być. Grudnióweczko trzymam kciuki za USG. czekamy na wieści.:-) Pozdrawiam
 
reklama
Cześć mamuśki dawno mnie nie było pewnie mnie nie pamiętacie już.

Co do USG w 13 tyg to tez sie zastanawiam jak jest robione??

Dziewczyny martwie sie od kilku dni bo przestało mi cokolwiek dolegac, przestało mnie boleć podbrzusze, piersi tez prawie nie bolą a jestem teraz w 11 tyg wg @ a w 10 wg USG

Jezus powiedzcie mi czy mam sie czym martwić czy powinnam sie uspokoic wizyte u lekarza mam na 8 czerwca dopiero :no:

Hej ! mam ten sam problem...jestem w 8 tygodniu ! 2 tygodnie temu USG wykazało ciąże prawidłową, badania również OK...do tej pory bardzo ciężko przechodziłam chyba wszystkie możliwe objawy...od paru dni zaczęły ustepować...został tylko ból piersi i lekkie mdłości...martwie się jak diabli ! jutro lece na nadprogramowe USG ...Dejna23 napisz jak u Ciebie ?
 
Ostatnia edycja:
Witam,
U mnie dopiero 9 tydzień, ale że nie czułam się najlepiej poprosiłam o L4. Mam do 9.06. i zastanawiam się, czy lekarz będzie chciał mi przedłużyć. Ponąć mdłości i wymioty powinny mi już minać. Nie chce wracać do pracy, muszę dojeżdżać 60 km, teoretycznie praca biurowa, ale atmosfera padaczna (pracuję w korporacji) i dużo stresu.
Lekarz nie dał mi żadnego zaświadczenia, że jestem w ciąży. Niby litera "B" na zwolnieniu, która oznacza ciąże powinna wystarczyć. Wiecie coś na ten temat, czy pracodawca to zaakceptuje?

Z tego co wiem to to zaświadczenie jest ważne nie tylko w pracy, ale także przy dawaniu becikowego.
 
Witam was! U mnie trwają bóle głowy i czasem trochę mnie pobolewa odcinek lędźwiowy kręgosłupa ale nie wiem czy od niewygodnego siedzenia czy zbyt długiego chodzenia, ma któraś z was takie dolegliwości? Poza tym jak powinna wyglądać wydzielina z pochwy w czasie ciąży ja mam taką białą lub lekko żółtą bez zapachu czy swędzenia gin powiedziała że tak może być. Grudnióweczko trzymam kciuki za USG. czekamy na wieści.:-) Pozdrawiam

Też mam taką i dziennie cosik mi się wylewa. Białe, rzadko jasnożółte, ale też się zdarza, bezwonne, bez pieczenia:-)
 
Cześć Dziewczyny!
W sobotę byłam na usg i...termin mi się zmienił- już nie jestem grudnióweczką:-(
mam nadzieję,że pozwolicie mi tu zostać;-)

Co do zaświadczenia to ja musiałam dostarczyć do pracy zaświadczenie od lekarza z prognozowaną datą porodu bo miałabym problemy z wynagrodzeniem. literka "B" nie wystarczy;-).
 
Kurcze a chciałam, że facet był obok.. :( Dziś poszłam i zrobili mi psikusa.. Lekarka zachorowała, nikt nie raczył zadzwonić i powiedzieć, że nic z tego, leciałam pół miasta, pokłóciłam się z Moim że się spóźnił i co.. Ojoj.. Jutro do innego..

Marzka, ja mam to samo z wydzieliną, tylko jest jej tyyyyyyyyyyyyyyle i się ciągnie, aż mi dziwnie z tymi "glutami" .. :D
A co do zaświadczeń - słyszałam właśnie, że musi być dodatkowy świstek, żeby dostać 100% wynagrodzenia.
 
Ostatnia edycja:
AAAAAAAAAAAAA!!!!!
Jestem taka szczęśliwa! Dziś widzieliśmy oboje naszego prawdopodobnie synka! Ma 61mm, to 12 tydz.i 6 dzień .. Popłakaliśmy się oboje..
 
Ojejku, ale super:D:D Strasznie się cieszę razem z Wami!!:)
Ja na USG też będę miała 12tc, myślisz, że płeć będzie widoczna w jakimś stopniu??
 
reklama
Do góry