reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie nasze i maluchów

grudnióweczko,
suuuuuper! Ale czy coś już było widać, że piszesz, że synek.
Bo ja ide w poniedziałek to może też się dowiem?
Napisz co robił na usg?
Pozdrawiam :-)
 
reklama
Hej ! mam ten sam problem...jestem w 8 tygodniu ! 2 tygodnie temu USG wykazało ciąże prawidłową, badania również OK...do tej pory bardzo ciężko przechodziłam chyba wszystkie możliwe objawy...od paru dni zaczęły ustepować...został tylko ból piersi i lekkie mdłości...martwie się jak diabli ! jutro lece na nadprogramowe USG ...Dejna23 napisz jak u Ciebie ?


no sama nie wiem wyczekuje na ta wizyte u lekarza jak wariatka :-( ale mam nadzieję ze nic złego mi nie powie
ale w sumie to dzisiaj pobolewa mnie podbrzusze z prawej strony.
Pocieszam sie że może objawy zaczynają ustepować bo to prawie już 12 tydzień a do tego cholernego USG jeszcze półtora tygodnia :no:
czekam na nie z niecierpliwością

eziza80 napisz jak tam u ciebie czy bez zmian czy sie poprawiło????
 
... Moje obawy na szczęście okazały się niepotrzebne ! Fasolka ma się jak najbardziej dobrze :) Urosła przez 2 tygodnie 1,4cm i na dzień dzisiejszy ma całe 2cm. ! Serduszko też bije tak jak trzeba :)))
Niesety w zwiazku z moimi początkowymi problemami odklejania trofoblastu musze zwiększyć dawkę luteiny i co 4 dni zastrzyki podtrzymujące odpowiedni poziom hormonow....no i oczywiście leżenie, leżenie i jeszcze raz leżenie...Objawy prawie całkiem przeszły...lekkie mdłości jak za dużo się ruszam i lekkie zmęczenie na dzień dzisiejszy ....
 
Ojejku, ale super:D:D Strasznie się cieszę razem z Wami!!:)
Ja na USG też będę miała 12tc, myślisz, że płeć będzie widoczna w jakimś stopniu??


Lekarz i nic nie chciał mówić, bo powiedział że potem mu złej opinii narobię jak się okaże że jednak dziewuszka, ale ja stwierdziłam, że jest stary to musi być doświadczony, on powiedział że jego "starym doświadczonym okiem to chłopiec" i pokazał to co ma być pisiorkiem :laugh2: Poza tym jakoś tak w tym czasie różnicują się między sobą te narządy ;)
 
grudnióweczko,
suuuuuper! Ale czy coś już było widać, że piszesz, że synek.
Bo ja ide w poniedziałek to może też się dowiem?
Napisz co robił na usg?
Pozdrawiam :-)

Eh.. Ja to wymusiłamw sumie! :rofl2: I moim zdaniem - skoro się już mięzy sobą różnią to jak jest dobry sprzęt i doświadczony lekarz to już połowa sukcesu.. Ja się już nastawiłam :-)
 
No i tym razme złe wiadomości ;/
po 1 najważniejsze - szyjka macicy malutka króciutka, w dodatku miałam te bóle brzucha przy wysiłku - zalecenie leżeć, leżeć, leżeć a jakby mi się znudziło, to leżeć.

po 2 - wpisali mi datę badań -a nie datę stwierdzenia ciąży- i straciłam dzięki temu becikowe od państwa ;]

W sumie ciul w tą kasę, ale ja pracuję z dziećmi i przy nich się nie ruszać i leżeć to lekko niemożliwe..
 
Grudnióweczko więc leż:tak: ja po kilku dniach w szpitalu stwierdziłam, że będę grzeczną dziewczynką i będe leżec w domu bo duzo lepsze to niż szpital.

a co do becikowego to z pewnością jak poprosisz to na nowo Ci wypiszą.

co płci zgadzam się, jeszcze za wcześnie, co prawda narzady już dawno wykształcone ale czasami lepiej poczekac i sie nie nastawiać.
 
Cześć Dziewczyny, widzę że pojawiło się u was trochę problemów ale trzeba być dobrej myśli dla maluszków warto wszystko przetrzymać. Ja za nim zaszłam w ciążę bardzo chciałam dziewczynkę chyba dlatego że wszyscy naokoło mieli dziewczynki, a teraz naprawdę jest mi wszystko jedno bo to pierwsze dzieciątko i zależy mi tylko na jego zdrowiu. Pozdrawiam ws i życzę dużo zdrówka i wytrwałości.
 
A ja czuje,że bedzie chlopczyk i juz sie nastawilam ale oczywiscie jak sie pojawi dziewuszka to nie bedzie koniec swiata, po prostu mam takiego czuja i koniec
 
reklama
Do góry