reklama

Zdrowie naszych dzieci

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2008' rozpoczęty przez daruuunia3, 31 Sierpień 2009.

1. daruuunia3

daruuunia3 Czerwcowa mama'08

Dziewczyny kurcze nie wiem czy powinnam zakładac nowy wątek, ale nie wiem sama gdzie wkleic te zdjęcie... jak coś to moderator go skasuje :tak: żeby nie zaśmiecac naszego wspaniałego forum :-)

Dziewczyny wiecie co to może byc???

Załączniki:

2. kasiau30

kasiau30 Czerwcowa mama'08

powiem ci że ja nie wiem , a czy to po prostu jakieś komary go nie pożarły ?
    ma to tylko na uchu ?

3. reklama
  4. Jola244

Jola244 Gość

Daria mój Mikołaj miał coś takiego i powiem Ci że to meszki tak gryzą :wściekła/y: za 3 dni mu zejdzie :tak:

5. daruuunia3

daruuunia3 Czerwcowa mama'08

Kurcze komary to nie są.... a może te meszki, nie mam pojęcia, dodam że te uszy są bardzo rozpalone i gorące... no i czasem go albo bolą, albo pieką czy swędzą...
    Jutro Ł idzie z nim na szczepienie może doktor cos poradzi..

Kurcze teściowa mnie nastraszyła bo jej jakiś znachor- tak dobrze czytacie znachor:eek::szok::confused2: powiedział że to zapalenie małżowiny usznej :sorry:

i teraz się niepotrzebnie stresuje...

6. kasiau30

Jutro się okaże a te meszki robią faktycznie dziwne i czerwone plamy , puchną i się nie denerwuj kochana :-)

7. Jola244

Jola244 Gość

Daria spokojnie zobaczysz jak to jutro będzie wyglądało :tak:

8. kasiau30

Daruunia moją Weronikę to kiedyś babcie prze portki przeciągały :-D:-D:-Dcokolwiek to znaczy

9. Jola244

Jola244 Gość

o Kasia u mnie Mikołaj niech tylko się zacznie kręcić w nocy to teściowa albo wosk przelewa albo bierze teścia gacie i macha mu nad buzią :tak:

10. reklama
  11. mejdia

mejdia czerwcóweczka 2008 ;)

Darunia nic sie nie martw, to wglada na ugryzienia,
    Wojtus też kiedyś miał takie uszko!

12. Darunia mam nadzieje,ze to sa te meszki,tak jak dziewczyny mowia,trzymam kciuki

Poleć forum