reklama

Zdrowie naszych dzieci

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2008' rozpoczęty przez daruuunia3, 31 Sierpień 2009.

1. daruuunia3

daruuunia3 Czerwcowa mama'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny kurcze nie wiem czy powinnam zakładac nowy wątek, ale nie wiem sama gdzie wkleic te zdjęcie... jak coś to moderator go skasuje :tak: żeby nie zaśmiecac naszego wspaniałego forum :-)

Dziewczyny wiecie co to może byc???

Załączniki:

2. kasiau30

kasiau30 Czerwcowa mama'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    powiem ci że ja nie wiem , a czy to po prostu jakieś komary go nie pożarły ?
    ma to tylko na uchu ?

3. reklama
  4. Jola244

Jola244 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Daria mój Mikołaj miał coś takiego i powiem Ci że to meszki tak gryzą :wściekła/y: za 3 dni mu zejdzie :tak:

5. daruuunia3

daruuunia3 Czerwcowa mama'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kurcze komary to nie są.... a może te meszki, nie mam pojęcia, dodam że te uszy są bardzo rozpalone i gorące... no i czasem go albo bolą, albo pieką czy swędzą...
    Jutro Ł idzie z nim na szczepienie może doktor cos poradzi..

Kurcze teściowa mnie nastraszyła bo jej jakiś znachor- tak dobrze czytacie znachor:eek::szok::confused2: powiedział że to zapalenie małżowiny usznej :sorry:

i teraz się niepotrzebnie stresuje...

6. kasiau30

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jutro się okaże a te meszki robią faktycznie dziwne i czerwone plamy , puchną i się nie denerwuj kochana :-)

7. Jola244

Jola244 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Daria spokojnie zobaczysz jak to jutro będzie wyglądało :tak:

8. kasiau30

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Daruunia moją Weronikę to kiedyś babcie prze portki przeciągały :-D:-D:-Dcokolwiek to znaczy

9. Jola244

Jola244 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    o Kasia u mnie Mikołaj niech tylko się zacznie kręcić w nocy to teściowa albo wosk przelewa albo bierze teścia gacie i macha mu nad buzią :tak:

10. reklama
  11. mejdia

mejdia czerwcóweczka 2008 ;)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Darunia nic sie nie martw, to wglada na ugryzienia,
    Wojtus też kiedyś miał takie uszko!

12. marlena nad

marlena nad :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Darunia mam nadzieje,ze to sa te meszki,tak jak dziewczyny mowia,trzymam kciuki

Poleć forum