reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

reklama
tez sobie pomyslalm ze to po tym zjezdzie :)
a u nas spoko, tylko mala ma taka rzadka kupke - pewnie to zeby ... a przynajmniej mam taka nadzieje :)

no i oczywiscie zdrowka dla wszystkich
 
Wszystkim chorujacym szykiego powrotu do zdrowka!!!!!!!!!!!

Moje gardlo jak sie okazalo obolale od kalamburow i zimtych trunkow ;-)

Frank na szczescie trzyma sie w zdrowiu :tak:

Wiec skoro po zjezdzie prychanie i kichanie to odpowiedz jedna:ZA SLABA DYZENFEKCJA NASTAPILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-p:-p:-p:-p:-p:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool::cool::cool:
Wiec trzeba sie szybciutko krupniczkiem zdyzenfekowac ;-)
 
Niedawno pisałam, że u nas wszyscy zdrowi i niestety szybko to się zmieniło,
mąż od soboty chory cały czas temperatura i kaszel, a od wczoraj Kubusiowi leci z nosa jak z kranu, dzisiaj do tego dołączył kaszelek:-:)-(ja z Kasią narazie się trzymamy
 
Zdrowia dla męskiej części rodziny, a Wy kobiety sie nie poddajcie chorobie.

Normalnie, gdzie sie człowiek nie ruszy, to kogoś chorego znajdzie :(
 
reklama
Do góry