reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

Dziekuje dziewczyny.Opisalam to bo niektorzy nawet o drgawkach nigdy nie slyszeli(moja tesciowa jest przykladem) ja wiedzialam ale nigdy nie myslalam,ze nas to spotka.W takich sytuacjach najlepiej zachowac opanowanie choc przyznam,ze trudno sie opanowac widzac takie rzeczy ale mi sie to udalo(na szczescie)
 
reklama
Vici - współczuję. Dobrze, że to trwało krótko.
Sama takie drgawki miałam, ale to juz byłam znacznie starsza i wiedziałam co się dzieje. Victorek na pewno musiał być przestraszony.
 
ojej Vici sama byłam przerazona jak czytałam Twojego posta, dobzre ze nic powaznego sie nie stało. Człowiek czyta o gmozliwych drgawkach przy wysokiej temp ale nie bierze tego do siebie. Wycałuj Victorka!
 
vici dobrze ze juz po wszystkim - oby nigdy wiecej ...
moj michal czesto miewal wysokie temperatury (nawet ponad 40 st) ale nigdy nie mial drgawek;
ja jako dziecko przy wysokich temperaturach musialam lezec w lozku bo mdlalam ...
 
Dzięki jeszcze raz dziewczyny.Victor na szczęście był przytomny przy drgawkach.Lekarka stwierdziła,że wysoka gorączka do tego nieżyt i dlatego taka reakcja organizmu.
 
reklama
Do góry