reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowo i dietetycznie dla Fasolek!

U mnie dzisiaj kurczak z warzywami duszonymi w bulionie z rosołu.
IMG_20180910_164146.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180910_164146.jpg
    IMG_20180910_164146.jpg
    68,7 KB · Wyświetleń: 337
reklama
A co to za kotlety z kasz? Poproszę przepis :)
Gotuję dwie kasze, dziś gryczana i jęczmienna. Ostudzoną wrzucam do miski, dodaję jajko, 4 łyżki bułki tartej i przyprawiam. To już kto co lubi, dodaję różnie. Trochę soli, pieprzu, kurkumę, majeranek, no co kto chce. Można dodać też cebulę podsmażoną. Robię kotlety, maczam w bułce i smażę :)
 
Taka byłam chętna żeby powstał ten temat a sama się nie udzielam ;)
U mnie na obiad gotowane pulpeciki z wołowiny z sosem pomidorowym (takim we włoskim stylu, passata+zioła prowansalskie). Pyszne i bez tłuszczu :)
 
Ale tu pyszne dania sie gotują:)
U nas dzisiaj najzwyklejsza w świecie pomidorowka z ryzem, taki smak na cos prostego przyszedł:) a maluch za to wolał rosołek z makaronem i zjadł odrazu dwie miseczki
 
No to my tes dzisiaj pomidorowa, ale z makaronem. Na drugie mieso z kurczaka duszone ze startymi na grubych oczkach marchewką i cukinią, na masełku, a do tego kasza jaglana. Niebo w gębie! Polecam
 
U mnie dzisiaj kurczak balsamico i ziemniaki pieczone
IMG_20180914_131936.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180914_131936.jpg
    IMG_20180914_131936.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 268
Wiecie co, ostatnio nie mam siły na robienie i jedzenie objadow, do południa jem co 2 godziny, głównie jakieś płatki, kanapki, owoce, a później zero chęci na porządne cieple danie, dopiero kolacja jakąś normalna i tyle. Może jakby mi ktoś pod nos naszykowal to bym jadła:p
 
Wiecie co, ostatnio nie mam siły na robienie i jedzenie objadow, do południa jem co 2 godziny, głównie jakieś płatki, kanapki, owoce, a później zero chęci na porządne cieple danie, dopiero kolacja jakąś normalna i tyle. Może jakby mi ktoś pod nos naszykowal to bym jadła:p

Mam identycznie, chodzę coś podjadam, a jak pora na robienie obiadu to lipa, nie mam raptem chęci, pomysłów ale gotowe coś bym pewnie omknęła ;-)
 
reklama
Mam identycznie, chodzę coś podjadam, a jak pora na robienie obiadu to lipa, nie mam raptem chęci, pomysłów ale gotowe coś bym pewnie omknęła ;-)
Gdybym nie musiała gotować dla moich mężczyzn to nawet bym przy piecu nie stała:p no ale jak mus to mus. Dzisiaj zatesknilam za zeszłym rokiem, kiedy odprowadzalam małego do przedszkola i były te trzy godzinki luzu na zakupy, gotowanie, sprzatanie itd a teraz wszystko na szybko, może dlatego tych chęci brak
 
Do góry