reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zimowy kremik do twarzy

kucia

Szczęśliwa żona i mama :)
Dołączył(a)
2 Maj 2007
Postów
258
Miasto
Olsztyn
Witam Kochane Mamuski.
Mam do was zapytanie. Planuje juz niedługo wyjśc na pierwszy spacer z moja kruszynką. Zastanawiam sie nad dobrym kremem ochronnym do twarzy na zime. Możecie cos mi polecić ? Jakiego wy uzywałyście? Pozdrawiam
 
reklama
Ja mam nivea na każdą pogodę. Nie podoba mi się w nim tylko to, że zostawia tłustą warstwę i ciężko go rozsmarować ale to chyba wszystkie zimowe kremiki takie są.
 
My mamy krem Ziajki juz od 1 dnia życiaBardzo dobrze nawilża a przede wszystkim łatwo sie rozprowadza i dobrze wchłania,polecam :tak:
Wcześniej uzywałyśmy Bambino ochronnego...tez dobry ale wielki minus za to,że ciężko go rozsmarowac na buzi...a tego Amelka strasznie nie lubi:no:
 
U nas Ziajka rozwarstwiała się,natomiast Nivea na każdą pogodę tak ciężko się rozsmarowuje bo nie zawiera wody,co jest dużym plusem dla niego.Dobry jest tez sztyft do ust i policzków Mustela Bebe,można go kupic w aptece,niewielki,ale bardzo wydajny,ok.30zł.
 
reklama
Ja używałam nivea na każdą pogodę, a teraz cleanic kindii oby dwa kremy dobrze się rozprowadzają.
 
Do góry