reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki w Krakowie

reklama
Bardzo dziękuję za wszelkie pomysły i sugestie. Przede wszystkim chciałabym postawić na zajęcia cykliczne, ale byłaby możliwość zorganizowania także imprezy urodzinowej gdyby była taka potrzeba.
 
Hmmm powodzenia jest kilka tylko miejsc w Krakowie gdzie można powiedzieć ze jest ok, i mozna przyjść z dzieckiem.
Reszta to poprostu syf.
 
Witam ponownie,
nie dziwie się, że jest syf- lokale, które niby mogłyby służyć na taki klub to jakieś bure, smutne i szare miejsca. Od 3 dni intensywnie szukam czegoś wartego w ogóle uwagi ale idzie coraz gorzej ;/ dziwi mnie, że ktoś decyzuje się na wynajem takiego miejsca by opiekować się dziećmi. A co myślicie o takim miejscu w okolicach nowej huty czy mistrzejowic?
 
masakra z tymi żłobkami!!! moja mała co prawda urodzi sie w maju, w pażdzierniku skonczy mi sie urlop i co wtedy? a do pracy iść trzeba :(
 
Loli zapisywać już musisz, a i tak nie jestem pewna czy na wrzesień 2010 się załapiecie. Ja zapisywałam córę, gdy byłam w trzecim miesiącu ciąży. Teraz już tak nie można dziecko musi mieć pesel.
Są dwie grupy maluszki i starszaki w grupie chyba około 20 dzieci. Są dwie opiekunki do grupy, salowa i jeszcze jakaś jedna pani często też pomaga sama pani kierownik.
Dzieciaczki są czyściutkie, zadowolone wcale nie słychać płaczu.
Opłata około 250 zł/mc jeżeli dziecko chore to odliczają 4 zł/dziennie za jedzenie.
Moja córa miała 9 miesięcy, gdy zaczęła swoją żłobkową karierę:-)

to inaczej niż u nas. Płacimy koło 250 zł miesięcznie, ale są 4 grupy po ok. 20 dzieci. Na każdą grupę 4-5 opiekunek. Na jedną przypada maksymalnie 5 dzieci. No i oczywiście pomaga Pani dyrektor jak trzeba.

Dzieci są zawsze czyste, najedzone. Panie super się bawią z dzieciaczkami (wiem, bo troszkę podsłuchiwałam:) ), często lecą piosenki dziecięce, bardzo zróżnicowane menu. Dzieciaczki mają nawet basen z piłeczkami tam :D Panie bardzo się starają, w większości to młode, pełne zapału i energii opiekunki.

Niedawno byliśmy tam na balu karnawałowym :) Przebraliśmy synka za supermena :D Rodzice mogli wejść na salę, był poczęstunek. Super.

Żłobek na kozłówce. http://www.zlobeknr20.krakinfo.pl/
 

Załączniki

  • 4.jpg
    4.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 97
  • 3.jpg
    3.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 92
  • 1.jpg
    1.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 117
  • 2.jpg
    2.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 96
  • 5.jpg
    5.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 105
  • 123456..jpg
    123456..jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 101
  • 12345..jpg
    12345..jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 110
  • 1234..jpg
    1234..jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 95
Ostatnia edycja:
witam was.dramat jaki jest z przyjęciem dzieciaka do żłobka mnie przeraza:-(moja Olivka jest w 2 na liście rezerwowj od pażdziernika 2009r i dalej nic:-(jak zapisujecie to się pospieszcie bo z tego co wiem to są wszędzie ostatnie miejsca na wrzesień 2010r tyle maluchów nam się w krakowie rodzi:-);-)polecam na hucie żłobek na os.piastów i żłobek na centrum:-)świetne opinie mają:-)pozdrawiam

nawet nie strasz, że aż tak długo trzeba czekać :szok: ja zapisałam właśnie do 33 przy grzegórzeckim ... mała jest 116 na liście a miejsc mają 20 :no: wrzesień 2010 już sobie wybiłam z głowy, ale jak od września 2011 się nie dostanie, to już paranoja jaka będzie ... spróbuję jeszcze 19 na Dąbiu i złobek na czyżynach :tak:
 
reklama
Po urlopie macierzyńskim chciałabym wrócić do pracy....Codziennie jeździmy z mężem spod Wadowic do Krakowa, trasą przez Kryspinów, ale możemy ewentualnie jeździć przez Salwator Mąż jeździ na uczelnię-przy ulicy Foscha, ja do Kliniki na Kopernika. Czy orientujecie się gdzie na tej trasie znajdziemy prywatny, niedrogi, dobry żłobek? Niestety na samorządowy nie mamy szans, z racji braku meldunku w Krakowie.
 
Do góry