reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zlot Babyboomowych Mamusiek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No,ale Barmanka napisała,że NA PEWNO można grillować w Phoenix Parku:sorry2:A chyba Renni pisała,ze są specjalnie wyznaczone miejsca ze stołami więc może jednak można poza tymi miejscami grillować nie wolno:confused:
 
reklama
Hey
My raczej odpadamy, 28 czerwca lecimy do Polski, wczoraj kupilismy bilety :-)
Kiedy ten zjazd ma byc, bo już sie pogubiłam czy to lipiec czy polowa czerwca..?
Jesli ten drugi termin, to moze przy okazji odbioru paszportu by sie udalo
 
Phoenix Park super pomysl bo dzieci mogą swobodnie biegac ;-) na Howth to tak troche niebezpiecznie jest:sorry:
 
reklama
Tichonek a da jakiego miasta leci My do Krakowa on16:20 to moze sie spotkamy ;-)
Teściowa leci do Katowic o 17:10:tak:Szkoda bo bym Ci ją podłączyła,żeby mi się nie zgubiła na tym lotnisku:-DAle ona bardzo zaradna to se radę jakoś da:-)
didi tylko,że istnieje ryzyko,że chcąc się spotkać nad wodospadem też będziemy stali w zajefajnym korku:eek:Myśmy wtedy ponad godzinę się przeciskali:confused2:Dziewczyny piszą,że jak były to takiego ścisku nie było,ale Margaritta na przykład trafiła na taki korek jak my:sorry:Jeśli miałabym wybierać między tamtym korkiem,gdzie ruch odbywał się tak,że dwa auta się koło siebie nie przecisnęły a korkiem ze światłami w Dublinie to wybrałabym ten drugi:sorry:
Nad wodospadem jest fajnie i żeby nie to co tam wtedy zastaliśmy,chętnie też bym tam się wybrała,natomiast nie obstaję murem przy Phoenix Parku,można jeszcze gdzie indziej się spotkać tylko,że ja nie mam pomysłu gdzie:baffled:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry