reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zlot Babyboomowych Mamusiek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ale cos się od Dublina oddalamy-czy mi się zdaje???
wyczytałam,ze w phenix parku mozna grillować:)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niom,od początku o nim mówiłam:tak:Tylko pewna tego grillowania nie byłam,ale skoro można to może faktycznie tam się zgromadzić?:sorry2:W sobotę na przykład na grilla a w niedzielę gdzie?Ta farma?Musimy też mieć koło zapasowe jakby pogoda nie dopisała:sorry2:Jakiś większy Figloray?Ja to znam tylko 2 w Swords,ale malutkie:baffled:
 
No to stawiamy na Phoenix Park w sobotę w niedzielę Farma? :tak:
i tak jak Tichonek pisze szukamy alternatywy na deszczowe dni.
Lubiczanko a gdzie przeczytałaś o tym,że można tam robic sobie BBQ?
W regulaminie jest zapis " "no person shall light fires" :dry: ale czytam dalej :blink:
 
Ostatnia edycja:
ewelcia- w Glendalough bylismy pare razy i z grilem nie bylo zadnego problemu, chyba, ze zmienili przepisy, jak dla mnie to rowniez super miejsce.
ja tez widzialam jak grillowali ale ogolnie jest zakas...sa tabliczki ze nie wolno:sorry2:
zreszta ostatnio gadalam z M ze jak bedzie pogoda to jedziemy do Glendalough zeby polazic wiec sprawdze...moze w ta niedziele sie wybierzemy
 
ewelcia- chyba faktycznie jest tam teraz zakaz, wlasnie przeczytalam na irl. forum, ze kiedys bylo mozna ale juz jest prohibited.

Jak zlocik bedzie w Phoenix to tez super, bo mam bliziutko 15-20min samochodem:happy:
 
Renni-gratuluję kilograma mniej:)
Anineczko-wpisałam w google miejsce na grilla w dublinie i na jakims forum potwierdzili mozliwość,ale...to bylo rzeczywiscie 2lata tamu:/wiec teraz poszukam bardziej aktualnych wiadomosci:)
 
reklama
My bylismy w zeszlym roku na wiosne i latem w Phoenix Park ludzie na kocach lezeli ale grilujacych nie widzialam.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry