reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zlot Babyboomowych Mamusiek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Tichonek, a sorki nie widziałam daty na zdjęciach :zawstydzona/y:


Anineczka o jakich bodziakach/koszulkach piszecie? Ja nie w temacie :-(


Kurcze, szkoda że nad tym wodospadem może nie wypalić, bo miejsce na prawdę fajne.

Bray, moim zdaniem odpada - zwłaszcza w okresie karuzel. No chyba że jakieś miejsce w pobliżu Bray (chodzi mi o to by do centrum się nie pchać).

Howth, cóż....wózkowe mamy, czy ciężarówki mogą zapomnieć by wejść na klify. Poza tym tam jest bardziej jak na pagórkowatych łąkach, żadnego płaskiego terenu. A w centrum nic ciekawego nie ma...



Dziewczyny a co myślicie o:
1) Phoenix Park. Tutaj jest masa miejsca do grilowania, w pobliżu ZOO, parkować można na poboczu za free

http://www.trivago.pl/dublin-42454/park-ogrod-botaniczny/phoenix-park-81081/fotki
2) ogród botaniczny. Tyle tylko że tutaj nie jestem pewna co do legalnej możliwości grilowania (kiedyś widziałam jak ktoś robił sobie piknik z grilem, ale czy to było legalne to nie mam pojęcia)
http://agajavi.wordpress.com/2009/02/17/narodowy-ogrod-botaniczny-w-dublinie/
 
Ostatnia edycja:
reklama
O Phoenix Parku też wspominałam,że fajne miejsce i duuuużo go przede wszystkim:-DAle czy wolno grillować legalnie,tego nie wiem:sorry:
Wiesienka mieszka niedaleko może byłaby bardziej zorientowana:sorry:
W Botanicu z tego co wiem grillować nie wolno:no:
 
wisienkow wlasnie chcialam to samo zaproponowac,tylko ze tam nie wolno grillowac:no:mozna rolozyc koce tylko:sorry:i polezec:-D

kiedys byl zlot fanow BMW pod woodisem w Carlow:-Djakos latem to bylo-miejscowke mieli wypasiona:-D
 
Wiesienko tam od zawsze byl zakas grillowania:(.
ostatni raz tam bylam we wrzesniu jakos albo w sierpniu a pierwszy raz prawie 5lat temu...
 
Tichonku kochana data by mi każda pasowała podejrzewam ale niestety nie iwem kompletnie w jakiej sytuacji finansowej będziemy w czerwcu/lipcu na dzień dzisiejszy jest taka że na 110% nie damy rady ale czy coś się nie zmieni nie wiem :sorry::sorry::sorry: mam nadzieję że tak i będziemy mogli przyjechać ;-)
 
reklama
ewelcia- w Glendalough bylismy pare razy i z grilem nie bylo zadnego problemu, chyba, ze zmienili przepisy, jak dla mnie to rowniez super miejsce.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry